/ Forum Psycholog na kozetce
9  

Psycholog na kozetce

Dodano 9
Zdrowy rozsądek podpowiada, że polską psychologię należałoby dziś zdiagnozować jako niepoczytalną. Bo czy poczytalne jest leczenie dorosłych przy pomocy duchów? A czy ktoś świadomy swoich czynów metodycznie podduszałby dzieci? Albo bez podstaw wsadzałby ich rodziców do więzień?
  • Kaśka   IP
    Jestem nauczycielką. Zmusza się mnie do uczestnictwa w kursach z elementami kinezjologii. Cwiczenia, które mi serwowano oraz same założenia owej "terapii" tak mnie zdziwiły, że zaczęlam szukać informacji w necie na ten temat- i tak trafiłam do tego artykuly m.in.. Okazało się, że wiele moich koleżanek stosuje te ćwiczenia i miało je na studiach. Wiem, że to totalne bzdury, ale moi koledzy mnie zakrzyczeli, że nie pozjadałam wszystkich rozumów, żeby ich pouczać i na pewno nie jestem mądrzejsza od ich profesorów. Dostalam polecenie służbowe, aby szkolenie ukończyć. Siedzę 4 godziny raz w tygodniu sfrustrowana i zła sluchając bzdur i widząc, jak niekompetentni są prowadzący( ich ilustracje mózgu nawet mnie, laika przyprawiają o mdłosci). jestem jedyną osobą z dużej kilkudziesięcioosobowej grupy, której się to nie podoba i która odmawia udziału w hukaniu, skananiu i trzymaniu się za uszy...

Najczęściej komentowane