/ Forum Polowanie na biznesmenów
5    

Polowanie na biznesmenów

Dodano 5
Firmy warte miliony złotych zamieniały się w ruiny. Ich menadżerowie tracili majątek i dobre imię - trafiali do aresztów i często dopiero po kilkunastu latach byli oczyszczani z zarzutów. Mimo to w Polsce żaden prokurator ani sędzia, który zniszczył przedsiębiorcę, nie poniósł w związku z tym konsekwencji.
 5
  • DO STOMATOLOG   IP
    OLSZEWSKI , A POTEM PIS CHCIELI PRZEPROWADZIĆ LUSTRACJĘ . CO Z NIMI ZROBILI ????? KAŻDE ARESZTOWANIE BYŁO POKAZYWANE WE WSZELKICH MEDIACH , A TERAZ PO CICHU
    ROBI SIĘ NAGONKI NA LUDZI .
    • zzz   IP
      PRZECIEŻ TO PIS RZEKOMO ARESZTOWAŁO \" NIESŁUSZNIE \" PRAWYCH OBYWATELI . PAMIĘTACIE JAKA BYŁA NA NICH NAGONKA , A TERAZ CICHO SZA , NISZCZY SIĘ PRZEDSIĘBIORCÓW ZUPEŁNIE BEZKARNIE .
      • mozecie_mi_skoczyc   IP
        \"zalobne\" szaty krokodyli maja nieraz charakter lez.czemu placzecie krokodyle ?hokejsta projektuje kij do hokeja ? specjalisci od \"obrobki economicznej\"gina od wlasnej broni !
        ,,,,jak ja chodzilem na oxford baknal nadenty kompletny kretyn(bcc)
        a arcykretynka zapiala z zachwytu-ajajajjjaj,to pan studiowal na oxfordzie odparla zaskoczona.
        kompletny kretyn nie dal sie zaskoczyc i odparowal
        ja tam proszem pani chodzilem na wyklady,,,,(obiady)
        • stomatolog@ząb   IP
          Przez okres 23lat z jednej strony nie zweryfikowano stanu osobowego funkcjonariuszy z tamtych lat,z drugiej obsada nowych nietykalnych następuje bez dogłębnego wpojenia im zasad życia gospodarczego i tak przegrana gra na giełdzie to niegospodarność,wgrana to bezpodstawne wzbogacenie.Najlepiej hodować kozy,owce i nie wyprzedzać epoki czyli zrozumienia przez ludzi mogących nas skrzywdzić.
          • Karol5   IP
            Bo według sędziów i prokuratorów, pociąganie ich do odpowiedzialności za błędy w pracy, godziłoby w ich niezawisłość.

Najczęściej komentowane