/ Forum Jak Kuba Bogu, tak Józek Kubie
2  

Jak Kuba Bogu, tak Józek Kubie

Dodano 2
Dziennikarze i kibice Polonii Warszawa protestują przed sprzedaniem licencji na grę w ekstraklasie GKS-owi Katowice. Tłumaczą, że Polonia to więcej niż klub. A mnie ich wcale nie szkoda! Sorry, panowie, Wasz klub kupił miejsce w ekstraklasie, tak jak ja kupuję papierosy w kiosku. Nie dziwcie się, że teraz tak samo je sprzedał.
  • prachwal@onet.pl   IP
    Panie Janiszewski, dziennikarz powinien prezentować FAKTY pozwalające czytelnikowi poznać rózne perspektywy opisywanej sprawy. Zapomina Pan o tym.

Rości Pan sobie prawo do jedynej i słusznej wizji, więc jako kibic Polonii przypomnę kilka kwestii:
    1. Nikt nie pytał kibiców o zdanie dotyczące odkupienia licencji od Groclinu. Była to decyzja Wojciechowskiego, i tylko jego, na dodatek, do ostatniej chili utrzymywana w tajemnicy.
    2. Wojciechowski w 2008 posiadał wszelkie prawa do stadionu, herbu i nazwy Polonii. Jak Pana zdaniem powinni się zachować kibice, aby jednocześnie nie odwrócić się od swojego klubu i zachować \"etycznie\"?

Obarczanie kibiców odpowiedzialnością za decyzje właściciela klubu jest hipokryzją, którą tak Pan piętnuje. Nie widzi Pan tego? Zgadzam się, że w 2008 trzeba było głośniej protestować. Inna kwestia, że to nic nie zmieniało, że względu na ogólnie znany sposób działania Wojciechowskiego.

Nie wiem czy ozdobił Pan skórę tatuażem \"Tylko Legia\". Nie wiem czy trzyma Pan zielony szalik CWKS w szafie. Nie wiem też czy zdarza się Panu pisać mądrzej niż tu. Wiem, że ten artykuł nie trzyma się kupy i zwyczajnie jest słabiuteńki drogi Panie, oj słabiuteńki...

Najczęściej komentowane