/ Forum Debata "Wprost": ile zarabia notariusz?
8  

Debata "Wprost": ile zarabia notariusz?

Dodano 8
W debacie „Wprost" prowadzonej przez Michała Kobosko wzięli udział: prof. Michał Kulesza, radca prawny i adwokat, poseł SLD Ryszard Kalisz, senator PO Aleksander Pociej, prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich Andrzej Malinowski, prezes Krajowej Rady Notarialnej Tomasz Janik, przewodniczący Rady Naukowej Fundacji Centrum Naukowe Notariatu Leszek Zabielski, prezes Izby Notarialnej we Wrocławiu Lech Borzemski oraz prezes Stowarzyszenia Notariuszy RP Anna Dańko-Roesler.
  • jeden z wielu   IP
    zalatuje strachem od mafijnym. kazda forma korporacyjna jest w skutkach mafijna.

Najczęściej komentowane

• Najnowszy sondaż partyjny. Zjednoczona Prawica poniżej 30 proc. poparcia, tuż nad KO 28 paź 2020, 17:31 Najnowszy sondaż Kantar dla „Gazety Wyborczej” wskazuje, że poparcie dla Zjednoczonej Prawicy poszybowało w dół, poniżej 30 proc. (zaledwie 26 proc.). Druga w badaniu Koalicja Obywatelska ma 24 proc. Sondaż przeprowadzono w poniedziałek i wtorek w tym tygodniu. 7
    • Gdy czytam komentarze o strajku, muszę opanowywać mdłości. Nie można być „trochę” w ciąży 28 paź 2020, 12:45 Jak można „trochę” popierać strajki, jednocześnie kwestionując wulgarny język wkurzonych protestujących? Jak można być z kobietami, jednocześnie zarzucając im, że ich bezsensowne działanie doprowadzić może do tragedii epidemicznej? Skoro do niej akurat od dawna prowadzi nas... 5
    • Kinga Duda komentuje wyrok TK ws. aborcji. Wydała oświadczenie 28 paź 2020, 13:35 Doradczyni społeczna prezydenta, a prywatnie jego córka – Kinga Duda – odniosła się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. „Zawsze uważałam istniejący dotychczas swoisty kompromis aborcyjny za rozsądne rozwiązanie” – pisze na Twitterze. Autentyczność konta, na... 5
    • Kaczyński do opozycji w Sejmie: Narażacie na śmierć mnóstwo ludzi. Jesteście przestępcami 28 paź 2020, 14:31 Jarosław Kaczyński oskarżył opozycje o podsycanie protestów. – W imię własnych interesów, małych, brudnych interesów, interesów Nowaka, wy w imię tych interesów rozwalacie Polskę. Narażacie na śmierć mnóstwo ludzi. Jesteście przestępcami – mówił Kaczyński w Sejmie,... 4
    • Bójka przed poznańskim kościołem. Poseł Winnicki mówi o użyciu noża, policja dementuje 28 paź 2020, 8:24 We wtorek 28 października wieczorem w Poznaniu przed kościołem pw. Najświętszego Zbawiciela doszło do starcia dwóch grup. Radio Poznań i Robert Winnicki twierdzą, że w trakcie zdarzenia jeden z jego uczestników został ugodzony nożem. Tej wersji zaprzecza jednak policja. 4
    • To nie jest tylko bunt kobiet, to bunt całego pokolenia 28 paź 2020, 9:36 Młodzież, opanowująca ulice polskich miast podchwyciła wulgarne hasło radykalnych feministek, bo świetnie pasuje ono nie tylko do problemu aborcji, ale całego skostniałego, zgniłego kompromisu III RP. 4
    • Wiśniewski nagrał piosenkę o Kaczyńskim? „Całuj w d**ę pryncypała” 28 paź 2020, 7:54 Jarosław Kaczyński należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polityków w kraju. W ślad za popularnością nie idzie jednak sympatia do prezesa PiS, który zdążył narazić się wielu środowiskom. Tym razem wicepremier prawdopodobnie stał się głównym bohaterem piosenki Michała... 3
    • Komorowski o odezwie Kaczyńskiego: Pełna gęba patriotycznych frazesów 28 paź 2020, 20:28 – Jarosław Kaczyński nie jest głupkiem, ale jest zapiekły w swojej żółci – powiedział w TVN24 były prezydent Bronisław Komorowski. Zdaniem Komorowskiego, decyzja TK była podyktowana przez prezesa PiS. – Cały zamysł był wrednie i cynicznie przeprowadzony przez Jarosława... 3
    • Kolejny dzień strajku kobiet. „Nie idziemy do roboty” 28 paź 2020, 8:58 Od niemal tygodnia trwają protesty będące wyrazem niezadowolenia z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Koordynowane przez organizację Ogólnopolski Strajk Kobiet akcje w środę będą przebiegały pod hasłem „Nie idziemy do roboty”, a aktywiści podpowiedzieli już szereg działań,... 3
    • To on wjechał w protestujące kobiety. 44-letni funkcjonariusz ABW zwolniony do domu 28 paź 2020, 17:42 W trakcie jednego z protestów 44-latek wjechał w protestujących w Warszawie. Jak informuje portal tvn24.pl, mężczyzna to funkcjonariusz ABW, któremu prokuratura nie postawiła zarzutów. Śledczy uznali, że było to jedynie wykroczenie drogowe. 3
    • Kabaret żartuje z żony i córki prezydenta. „Ani mru mru” 28 paź 2020, 10:49 Chociaż solidarność ze strajkującymi kobietami wyraziły przedstawicielki świata sportu, filmu czy polityki, to głosu w sprawie wciąż nie zabrały Agata Kornhauser-Duda oraz jej córka. Milczenie bliskich prezydenta nie pozostało niezauważone, a dużą popularnością w sieci cieszy... 2
    • Jolanta Kwaśniewska: Jestem w*******a, jak większość Polaków 28 paź 2020, 21:09 – Język protestów? Ja bym takich słów nie użyła, ale rozumiem te dziewczyny, które krzyczą wulgarne słowa. Podobnie ja, jestem w*******a jak większość Polaków – powiedziała w TVN24 Jolanta Kwaśniewska, nie wypowiadając pełnego przekleństwa, a sama je „kropkując”. 2
    • Ksiądz do strajkujących: Ja też jestem przeciwko PiS-owi 28 paź 2020, 9:41 We wtorek odbyły się kolejne manifestacje, które są wyrazem sprzeciwu wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Demonstranci pojawili się m.in. przed katedrą w Katowicach, gdzie doszło do wymiany zdań z księdzem. Fragment nietypowej rozmowy został już udostępniony w sieci... 2
    • Zatrzymany po proteście w Warszawie skarży się na działania policji. „To, co mnie spotkało, to tortury” 28 paź 2020, 18:28 Jedna z osób zatrzymanych po protestach kobiet w Warszawie twierdzi, że została poważnie pobita przez policję. Sprawą zajęli się przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich z Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur. 2
    • Koronawirus w Polsce. Zajętych już niemal 70 proc. respiratorów 28 paź 2020, 10:08 Obecnie z powodu COVID-19 hospitalizowanych jest w Polsce 13 931 osób – wynika ze środowego raportu Ministerstwa Zdrowia. Resort poinformował, że w ciągu ostatniej doby wykryto 18 820 nowych przypadków koronawirusa, co stanowi najwyższy dobowy wynik od marca. Padł także... 1
    • Kaczyński skomentował deklarację prezydenta ws. aborcji. Jednym zdaniem 29 paź 2020, 9:16 Prezydent Andrzej Duda stwierdził, że jest gotowy zaangażować się w prace, które zaowocowałyby swego rodzaju kompromisem po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Wicepremier i prezes PiS został zapytany o takie deklaracje głowy państwa. 1
    • Lockdown jeszcze w tym tygodniu? Nowe doniesienia 28 paź 2020, 14:20 "Kiedy liczba chorych przekroczy 20 tys., możemy nie mieć wyboru„ – mówią w rozmowie z Wirtualną Polską politycy bliscy KPRM. Zdaniem portalu, premier Morawiecki nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie ponownego lockdownu, ale jeśli się zdecyduje, to poda termin... 1
    • Czy CBD zapobiega koronawirusowi i łagodzi jego skutki? 28 paź 2020, 9:00 Najnowsze badania naukowe wyraźnie wskazują na to, że zawarty w roślinach konopi kanabidiol CBD nie tylko może zapobiegać zachorowaniom na COVID-19. Eksperymenty potwierdziły również, że ten naturalny związek organiczny może także łagodzić u pacjentów drastyczne skutki... 1
    • Nieoficjalnie: Stołeczna policja pilnuje kościołów i mieszkań posłów PiS 28 paź 2020, 19:49 Z nieoficjalnych ustaleń Polsat News wynika, że od środy 28 października policjanci w Warszawie zajmują się ochroną mieszkań i biur posłów PiS oraz kościołów. 1
    • Francja. Atak nożownika w pobliżu bazyliki 29 paź 2020, 9:44 W pobliżu bazyliki Notre-Dame w Nicei doszło do ataku nożownika – podaje Le Figaro na swojej stronie internetowej. 1