/ Forum Kaczyński: skandal. Odpowiedzialni: Tusk, Kopacz, Komorowski
8    

Kaczyński: skandal. Odpowiedzialni: Tusk, Kopacz, Komorowski

Dodano 8
- Ci ludzie nie mogą nie mogą po prostu pozostać w polskiej polityce, bo to obraża najbardziej elementarne reguły życia w państwie - i demokratycznym i praworządnym - oświadczył Jarosław Kaczyński, nazywając zachowanie polskich władz po katastrofie smoleńskiej "gigantycznym skandalem". Prezes PiS powiedział też, że nie ma wątpliwości iż na Wawelu pochowani zostali prezydent Lech Kaczyński i pierwsza dama Maria Kaczyńska.
 8
  • remik   IP
    Do \" itd\".Ty \"DUZY\" Polaku,zanim zaczniesz cos pisac publicznie,cofnij sie lepiej do przedszkola i naucz sie czegos od malych dzieci,bo sa inteligentniejsze od ciebie.Nie mozna czytac spokojnie takiego belkotu,pelnego bledow ortograficznych.I ty masz cos sensownego do powiedzenia?Wedlug ciebie postura jest wykladnikiem czlowieczenstwa?A moze by tak zamiast drwin przytoczyc inne argumenty?
    • itd   IP
      Ten maly polak Kaczynski juz nigdy niebendzie normalnym polakiem, jego jadowite gatki tego polaka zararzaja coraz wiencej polakow z polakow robia sie bydlaki i chamstwo zaniedlugo polak bendzie mordowal polaka i to jest kraj przyszlosci chyba dla wariatow biedoty polakow wystarczy spojrzec jak te polaki poruszaja sie Autami po polskich Drogach istna zgroza za lat 20 z polakow zostana tylko wraki na poboczach DROG
      • Ja   IP
        Też tak uważam i do tego dodałbym Sikorskiego Arabskiego i jeszcze by się paru znalazło
        • Alert   IP
          kompromitacja rządu na całej linii-nie wiem która już z kolei-oczywiście na pewno znowu bez konsekwencji.To można nazwać brakiem elementarnego poczucia przyzwoitości,o honorze nie ma nawet co mówić...Wiecie kogo mi przypomina Tusk?kapitana Concordii,który zwiał ze statku a potem się jeszcze wypierał swoich beznadziejnych decyzji..Kiedyś rząd PISu jednak ustąpił,skoro nie widział perspektyw do rządzenia.PO będzie się brzytwy trzymać,a nie odda władzy nikomu,choćby mieli zerowe poparcie.Taka jest różnica.Wy ich jeszcze bronicie?Jesteście z kancelarii premiera?Bo to bym zrozumiał,natomiast jeśli z was normalni obywatele,to wasze komentarze są odzwierciedleniem świetnego rządowego PR-u...to jedno wychodzi im bezbłędnie
          • hag   IP
            oczywiscie, ze oni sa winni. jak spadna ze stolka to odrazu wsadza Ciebie na tron i spelni sie twoje marzenie. nie zapominaj o ruskiej logistyce i polskiej fachowosci, ktorej jestes reprezentantem. wypadek i jego nastepstwa byl tego powodem. oraz: ta bajeczka o dwoch takich jest ciagle aktualna
            • rem   IP
              Konusik zapomniał jeszcze dodac, że \"ciotka Teodozja\" i \"cykliści\".
              • sodoma   IP
                Tyle nieszczęść ile przyniósł Polsce ten lot do Smoleńska to niewyobrażalna trauma dla wszystkich rodaków.W tym dla rządu.Niestety prezes, tak myślę chcąc zagłuszyć wyrzuty własnego sumienia w tej sprawie obciąża winą Tuska,Kopacz,Komorowskiego.Niewyobrażalny cynizm ze strony prezesa.Sam nie wiem czy kłamstwo przez niego ustawicznie powtarzane wynika z cierpienia czy z wyrachowania...
                • V KOLUMNA   IP
                  ...NIESTETY NA KONCIE TEGO TRUMWIRATU....ZNALAZLO SIE WIECEJ PODOBNYCH KATASTROF...NIECHLUJSTWA I SABOTAZY...W .ZYCIU POLAKOW....!!!....BO OKAZALO SIE ZE ...\"WATACHA\"....TO OBYWATELE .....POLSKI...!!!!!

Najczęściej komentowane