/ Forum "Olbrzymi skandal". Błaszczak o nieobecności Komorowskiego i Tuska na pogrzebie Kaczorowskiego
9  

"Olbrzymi skandal". Błaszczak o nieobecności Komorowskiego i Tuska na pogrzebie Kaczorowskiego

Dodano 9
"Olbrzymim skandalem" nazwał szef klubu PiS Mariusz Błaszczak nieobecność prezydenta Bronisława Komorowskiego na pogrzebie ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego.
  • polak   IP
    Błaszczak jeżeli już wyliczasz to policz ile Polacy musieli zapłacić Anglii za jego patriotyzm i mieszkanie w pałacu.W Anglii nie ma nic za darmo.Pomyśl tylko ile milionów Polaków w latach \'70 i \'80 -siątych poszłoby na śmierć za taką kasę (a jeszcze w twardej walucie).Polscy patrioci byli zadowoleni jak za masaż plecków białą damą(pałka zomowska-biała 75cm) nie musieli nic płacić.Niektórzy nawet za to musieli zapłacić i jeszcze cicho siedzieć.No cóż towarzysze stali nie tam gdzie było ZOMO i obserwowali czy już pora zasiąść wygodnie w foteli z dobrą pensją.Ci sami patrioci muszą dziś ciężko pracować za marne grosze bo najczęściej mają zrąbany życiorys.Dzisiaj stare komuchy którzy popierają Jarosława nabijają się z tych Solidarnościowców wołając na nich ZOMO.Kiedyś zapytałem takiego jednego czerwonego bydlaka (dzisiaj wielki Solidarnościowiec) dlaczego krzyczy na chłopa ZOMO jak to jego ZOMO tłukło.Popatrzył na mnie i drwiąco odpowiedział\"A jaka to różnica czy jego bili czy on bił\"Więcej o nic nie pytam a tylko czasem się pokłucimy jak powiem coś na Kaczyńskich albo na Maciarewicza.Mam w pracy kilku takich którzy jeszcze niedawno solidaruchom głupotę z łbów wybijali a dzisiaj nazywają ich zomowcami a za złe słowo na Kaczyńskiego odrazu startują do bicia.Nieraz się zastanawiam czy warto było ryzykować żeby dzisiaj być przedmiotem kpin???

Najczęściej komentowane