/ Forum Seremet: o materiałach wybuchowych usłyszałem od prokuratorów
10  

Seremet: o materiałach wybuchowych usłyszałem od prokuratorów

Dodano 10
Na miesiąc przed publikacją „Rzeczpospolitej” prokuratorzy wojskowi ostrzegli mnie, że na wraku tupolewa odnaleziono ślady substancji chemicznych, które mogą pochodzić z materiałów wybuchowych – przyznaje w rozmowie z „Wprost” prokurator generalny Andrzej Seremet. Dlaczego go ostrzegli? Bo obawiali się reakcji opinii publicznej w razie ujawnienia tej informacji.
  • Jasio   IP
    Ja nie wyczytałem że prokuratorzy się obawiają iż był wybuch po \"trotyluC4\" hi hi hi
    Ja przeczytałem i zrozumiałem że informacja \'techniczna\" jak premier techniczny
    Może zwykłym ludziom sie pomylić, zostac źle zinterpretowana
    Oto przykład
    Samolot wystartował z Okęcia choc nie miał prawa wystartować nie mówiąc aby lecieć czy też lądować
    Nie bedę rozwijał dlaczego bo to było wałkowane wielokrotnie
    Nawet jak wbrew wszystkiemu nadlecieli nad teren lotniska i widzieli mgłę A ci co samowolnie wylądowali to jeszcze na dodatek ich kusili jak diabeł aby może wyladowali
    w efekcie nastąpiła katastrofa jaka są zdolni wywołać zupełnie nieodpowiedzialni ludzie

Nikt jednak nie pyta i odpowiada dlaczego wylecieli choć nie mieli prawa Wszyscy pytają dlaczego rosjanie im pozwolili zejść na ta zaczarowana wysokość 50 metrów Oni nie mieli prawa wystartować A o zniżeniu się na jakakolwiek wysokość nie ma mowy bo to jest bez dyskusji Czy gdyby ladowali w Moskwie też byłby wybuch

Najczęściej komentowane