/ Forum Seremet: o materiałach wybuchowych usłyszałem od prokuratorów
10  

Seremet: o materiałach wybuchowych usłyszałem od prokuratorów

Dodano 10
Na miesiąc przed publikacją „Rzeczpospolitej” prokuratorzy wojskowi ostrzegli mnie, że na wraku tupolewa odnaleziono ślady substancji chemicznych, które mogą pochodzić z materiałów wybuchowych – przyznaje w rozmowie z „Wprost” prokurator generalny Andrzej Seremet. Dlaczego go ostrzegli? Bo obawiali się reakcji opinii publicznej w razie ujawnienia tej informacji.
  • Robert   IP
    Pan Seremet ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył że wybuch był. No bo i skąd miałby to wiedzieć, jeżeli śledztwo jeszcze trwa. Natomiast wiedzą to już na 100% członkowie PiS, ale na razie nie mają dowodów. Jak wielkie jest parcie na to żeby był to wybuch, świadczy ten artykuł. Gdzie panowie redaktorzy wręcz naprowadzali pana Seremeta by powiedział \"tak był wybuch\". Później, gdyby się okazało że wybuchu jednak nie było inni redaktorzy by żądali: Seremet do dymisji, okłamał Polaków, to szuja i podpuszczacz, wróg narodu. Każdy Polak ma swojego polskiego wroga i musi wszystko zrobić, nawet posługując się innymi, by mu dokopać. To pokłosie zaborów, gdzie zaborcy tak skutecznie skłócili Polaków, że do dzisiaj się nienawidzą. Jak na Bałkanach, w dawnej Jugosławii. Przez 40 lat byli braćmi, a po uzyskaniu wolności zaczęli się mordować. Taki kraj, ta Polska. Tu zgody i spokoju też nigdy nie będzie.

Najczęściej komentowane