/ Forum Czy utonie, co wisi?
49  

Czy utonie, co wisi?

Dodano 49
Prezes, który krzepko przespał noc z 12 na 13 grudnia, budzi się w roku 2012 i w słynną rocznicę organizuje marsz uliczny w ramach walki o wolność i niepodległość. Woła: wolność w Polsce jest zagrożona! Zgadzam się. On jej...
  • Nie ma co !!!   IP
    \"Prosił\"mnie AWERS bym podzielił sie wrażeniami z pochodu wolności. (bo naturalnie sercem i duszą wspieram ludzi ,którym wolność jawi się jako jedna z najwyższych wartości a świat dzisiejszy w tym i nie tylko w tym skrzeczy ).
    Moje wrażenia oczywiście obarczone dużym prawdopodobieństwem wykrzywienia- mogę tylko o tym co zobaczyłem i przeczytałem w mediach. Oto one :
    Piękne, godne ,głośne z dziwną nieumiejętnością policzenia uczestników (dzisiejsze metody nie dają marginesu między 5 a 15 tys). Zastanawiam się ilu w tłumie było Braunów, Zawisz i Staruchów bo jakoś dziwnie nie atakowali policji???
    Moje wrażenia z festynu są nikłe w porównaniu z obejrzanym programem Pospieszalskiego. (tak \"ładnie\" również we Wprost anonsowanego. )
    Wrażenie super pozytywne: Halicki zaskoczył wyważonym osądem i zdaniem odrębnym, ale nie debilnym jak wcześniejsze do Marii Kaczyńskiej.
    Janek Pospieszalski nieładnie zmanipulował jeden z kluczowych faktów: Walesa zapowiedział ,że odstępuje od egzekucji chwilowo!!! cytuję\"..nie będę słał komornika do szpitala!!!\" A to brzmi inaczej niż sens wypowiedzianego w programie \"...odstąpił od egzekucji...\"
    Panie Tomaszu dzis 14 grudnia można z mocą pewności twierdzić ,że jęśli gdzieś wisi to z kieliszkiem szampana w dłoniach.:-)

Najczęściej komentowane