/ Forum W dworcowym bufecie
17  

W dworcowym bufecie

Dodano 17
Nie było mnie w kraju. Po powrocie jak zwykle rzuciłem się wygłodniały na newsy z religijnej branży. I po raz kolejny zaliczyłem twarde lądowanie, jak człowiek, który przez całą podróż nastawia się na nowe smaki, a kończy w...
  • spirit of the night   IP
    Szanowny Panie Redaktorze, nie należy zarzucać Episkopatowi, że używa argumentu dyskryminacji, tylko należałoby się zastanowić czy dyskryminacja w sprawie TV Trwam faktycznie występuje. KRRiTV stwierdziła, że nie udostępniła miejsca na multipleksie tej telewizji z uwagi na jej niewystarczające warunki finansowe. Z kolei Trwam i różne inne media katolickie np. Gość Niedzielny sugerują, że rada udostępniła miejsce innym telewizjom, których kondycja finansowa jest gorsza niż telewizji Rydzyka. Tam gdzie występują koncesje tam mamy do czynienia z arbitralnością rozstrzygnięć władzy, z tego względu nie dziwię się Trwam, że kwestionuje decyzje rady. Sądzę, że również Panu powinno zależeć na obecności katolickiej tv w mainstreamie, lepsza taka niż żadna. Pana skróty myślowe, że stanowisko Trwam niektórzy hierarchowie utożsamiają z Ewangelią, są na niskim poziomie. Czy jest to pokłosie Pańskiego stanowiska, iż biskupi nie dość przychylnie wyrażali się o TV Religia, którą Pan współtworzył? Bo jeśli tak, to przeziera z Pańskiego felietonu, w którym porównuje Pan biskupów do bandy tchórzliwych dzieciaków, którzy kierują się owczym pędem, jedynie obraza na tychże, argumentów się tu nie znajdzie. Nie przystoi...

Najczęściej komentowane