/ Forum Raczek o "Bejbi blues"
19    

Raczek o "Bejbi blues"

Dodano 19
Film Katarzyny Rosłaniec ma w sobie więcej maniery niż treści. Właściwie składa się wyłącznie z maniery. Formalnej (co nie byłoby jeszcze takie naganne) i myślowej (co przekreśla wartość jego przesłania). Stanowi dziwaczny koktajl zmieszanych strzępów bardziej koherentnych całości.
 19
  • danusia2005   IP
    BB to ciekawy film, nie mogę się doczekać następnego filmu K.Rosłaniec
    • ania19   IP
      To co możemy powiedzieć o tym filmie, to napewno nie  można się na nim nudzić. Muzyka też była bardzo pobudzająca, super dopasowana do charakteru filmu.
      • Jacek   IP
        Super film. Ja się przekonałem przede wszystkim muzyką, którą usłyszałem w trailerze (lata non stop w TV) :) Nie zawiodłem się - dobry hardcore - na czasie też.
        • halinka   IP
          Dla dziewczyny, która jest w takiej sytuacji jak główna bohaterka BB Natalii to KOSZMAR. Cenie ten film za to, że porusza ten wątek i może da innym do myslenia!
          • Lotus   IP
            Polecam bardzo dobry film, mocne polskie kino....
            • Marek   IP
              Widziałem w weekend Bejbi Blues i zdeycdowanie uważam, że trzeba obejrzeć. Jest to kolejny film polski, który jest uznanym filmem na zachodzie. Warto wiedzieć za co nas doceniają za granicą.
              • Damian   IP
                Zawsze bardzo szanuję zdanie Pana Raczka, ale jeśli chodzi o Bejbi Blues to nie do końca się zgodzę. Film jak dla mnie jest bardzo dobry. Każdy wynosi co chce - czy to mieszane uczucia, czy zmiażdżenie tak trudnym tematem czy fajną formę, w której Rosłaniec zamknęła taki a nie inny temat. Moim zdaniem warto obejrzeć i wyciągnąć własne zdanie na ten temat.
                • Fruzia   IP
                  Film genialny! Choć oglądałam go już jakiś czas temu, to do tej pory jestem pod wielkim wrażeniem :D Świetnie dobrani aktorzy oraz muzyka, rewelacyjne sceny a już zwłaszcza te w dyskotece :P Szczerze gratuluję Kasi Rosłaniec pomysłu!
                  • Matula   IP
                    To prawda film intrygujący, ale za to bardzo pouczający. Mam dzieci i chciałabym, żeby też go obejrzały:)
                    • Matula   IP
                      To prawda film wyjechany w kosmos, ale za to bardzo ciekawy. Mam dzieci i chciałabym, żeby też go obejrzały:)
                      • Paulus   IP
                        Film oparty jest na prawdziwej historii - w jakim stopniu nie wiadomo, a reszta to wizja reżyserki do której ma prawo. Film "wyjechany" w kosmos, zakręcony jednak mający w sobie dużo odzwierciedlenia z rzeczywistości. I nie mam na myśli ciąży Natalii. Trochę głębiej trzeba sięgnąć.
                        • Wiktoria   IP
                          Zgadzam się z "ceres" chociaż wątpie że te wszystkie panienki coś dobrego wyniosą z tego filmu.. Prędzej stwierdzą, że muszą sobie ogarnąć taki wózek :/ Mnie film bardzo przypadł do gustu, zwłaszcza postać grana przez Kasię Figurę ;)
                          • monika   IP
                            Reżyserka BB podkreśla wątek "nastolatkowego macierzyństwa", ale dorośli też mają możliwość się wykazać , a nie robią tego. Również puściłabym ten film w szkole na godzinie wych.
                            • ceres   IP
                              Ten film powinne zobaczyć wszystkie panienki które myślą że dziecko to zabaweczka i co znaczy odpowiedzialność.Godne polecenia-wyświetlać na godzinie wychowawczej np.w naszych cudownych gimnazjach..
                              • bez-nazwy   IP
                                Zgadzam się z wypowiedzią Henrego... każdy film to jest jakaś kreacja artystyczna, i ja też wyszłam po seansie "zmiksowana" uczuciowo mocno. Warto polecać ten film.
                                • Henry   IP
                                  Nie wydaje mi się żeby to była kwestia wiary reżyserce czy też nie. Nie zapominajmy, że jest to FILM FABULARNY (bardzo ciekawie zrobiony nota bene) a nie wypociny pseudo psychologa! Ja wyszedłem z kina przepełniony mnóstwem sprzecznych uczuć i tego oczekuje od sztuki, od filmu. Zdecydowanie godny polecenia film.
                                  • Sabina   IP
                                    Natalia jest egoistką i do tego chce być modową artystką. Film jest bardzo kolorowy ale chyba taki jest świat większości nastolatków którzy tylko chcą brać i mają wszystko "pod nosem".

Najczęściej komentowane