/ Forum Giertych chce dymisji Rydzyka
7    

Giertych chce dymisji Rydzyka

Dodano 7
Roman Giertych napisał list do prowincjała ojców redemptorystów, w którym wyraża oburzenie, że Radio Maryja i Telewizja Trwam nie sprostowały dotąd informacji z 30 grudnia 2012 r., jakoby popierał on metodę in vitro.
 7
  • Matwiej Sulejman   IP
    Ja Polak o poglądach Narodowych wstydzę się że to ZERO jeszcze funkcjonuje w mediach. Już na jego temat wypowiedziały się wszystkie odłamy Ruchu Narodowego włącznie z ONR.i Każdy,POWTARZAM KAŻDY ma to indywiduum w POGARDZIE.Ale co tu dużo mówić Tatuś poparł Generała,Pan Roman gotów itd,itd Donaldowi T. byle dostać itd,itd.LEMING.Od CO.
    • Maciej52   IP
      Premier Giertych jest prymasem? Od kiedy. Był czas gdy na niego głosowałem.
      • Ciekawy   IP
        a co do tego ma Giertych? Słyszałem, że on jest prywatną osobą.
        • obywatel   IP
          Nie wiem ,jak pan Giertych będzie dochodził swoich racji,jednak dymisja człowieka który podzielił naród POLSKI jak nikt inny,pokazał ,że mamona rządzi wiarą ,jest jak najbardziej słuszna.
          • jerry m   IP
            Giertych wyrażnie broni tylko swoich interesów i wykorzysta do tego wszystkie dostepne mozliwości. Jeden wart drugiego. Nie zapominajmy kim był Giertych i jakie głosił poglądy. W tym wieku poglądów się nie zmienia,co najwyżej , skrzętnie je ukrywa.
            • SAMOLUB   IP
              SUPER PAN MECENAS SAM WYCHOWAŁ WĘŻA NA WŁASNEJ SKÓRZE A TERAZ ZBIERA DOSKONALE PLONY MOJE NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE PANIE MECENASIE.
              • bobbb   IP
                brawo mecenasie, czas skończyć z bezkarnym oszukiwaniem ludzi!!

Najczęściej komentowane