/ Forum Zakazane związki
8    

Zakazane związki

Dodano 8
Piątkowe głosowanie przeciw projektom ustawy o związkach partnerskich obróciło się w popis poselskich uprzedzeń, fobii, zacofania i niekompetencji. I zwyczajnego niezrozumienia, że ten problem dotyczy kilkuset tysięcy par w Polsce. W przytłaczającej większości par bynajmniej nie homoseksualnych.
 8
  • Starsza Pani   IP
    To nie jest prawo zakazujące związków tylko nie zalegalizowanie związków homoseksualnych.Ja i cała moja rodzina popiera Pana Gowina.BRAWO PANIE GOWIN!!!!
    • darek555   IP
      Powinna być jakaś ogólnopolska debata i głosowanie
      • jaros1   IP
        Dlaczego manipulujecie tytułem i wprowadzacie społeczeństwo w błąd, przecież nikt nikomu nie zabrania zawierania związku jeśli jest to związek kobiety i mężczyzny. Zawsze mogą zawrzeć związek cywilny chyba że nie posiadają rozwodu. No chyba że związki partnerskie będą zezwalały na wielożeństwo tzn. że bez rozwodu i beż żadnych dokumentów będzie można zawierać sobie co jakiś czas taki związek bo zmieniłem partnera. W przeciwnym razie jest to ustawa tylko i wyłącznie potrzebna związkom homoseksualnym, które do niczego nie prowadzą. BRAWO PANIE GOWIN!!
        • Xawery   IP
          na świecie istnieją prawa i obowiązki. nie można korzystać tylko z praw. jeśli chcą żyć w wolnych związkach niech żyją. jeśli chcą mieć prawa jak małżeństwa, niech zawrą związek małżeński. nikt im tego nie zabrania. popieram pana Gowina i mam nadzieję, że dalej będzie pokazywał, że w polityce jest miejsce dla uczciwych ludzi.
          • 66666   IP
            Może, Wando, pozbawisz ich również prawa do płacenia podatków?
            • wanda   IP
              dziekuje panu panie Gowin
              • 12345   IP
                bzdura jakie tam zakazane ! kto nie chce zawierać małżenstwa zwyczajnie tego nie robi i państwo go nie zmusza. Zachód niech bierze przykład !

Najczęściej komentowane