/ Forum Homo poza normą?
7  

Homo poza normą?

Dodano 7
Poseł PO John Godson twierdzi, że „kiedy mężczyzna i mężczyzna pałają do siebie namiętnością, to jest wypaczeniem od normy”. A jeśli pałają nienawiścią lub się zabijają, to jest to w normie. Dziwna to norma.
  • bez-nazwy   IP
    mam wrazenie ,ze artykul Pani Srody wyraznie namawia aby  przez moment sprobowac zostac homoseksualista, Platon "Uczta"........,ze sa to doznania fantastyczne , a kto tego nie doswiadczyl jest ubogi .........idac dalej tropem Pani profesor jestesmy narodem barbarzynskim bo tego w wiekszosci nietolerujemy dziwna forma przekazu .......ale coz bywa........forma tozsamosci podana przez Pania jest dla mnie rowniez bledna i plytka...........starozytna Grecja przedstawiana jako mekka gejow no co powoluja sie nasi poltycy ..nic bardziej mylnego (trzeba czytac do czego pania profesor rowniez namawiam) owszem istnial homoseksualizm ale  istnialy kary za akty homoseksualne,na przyklad kara smieci,wygnanie lub odsuniecie od zycia publicznego.Ponadto zaprzecza pani sobie piszac ,ze norma wg.posla Gordona jest dziwna ...............norma wg,pani jest jeszcze dziwniejsza.........ponadto nie wiem co pania kieruje (nie pokusze sie o subiektywna ocene) promowanie homoseksualizmu bo niestety pani artykul to robi ,co jest wrecz niesmaczne ............z poszanowaniem............ ateistka

Najczęściej komentowane