/ Forum TVP przeprasza za kabaret, który oburzył posłów PiS

TVP przeprasza za kabaret, który oburzył posłów PiS

Dodano 103
TVP2 wystosowała przeprosiny do wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni treścią programu "Tylko dla dorosłych" z 8 marca. Wcześniej w związku z emisją tego programu zaprotestowali posłowie PiS, którzy uważają, że w programie prowadzonym przez kabaret "Limo" zakpiono w niedopuszczalny sposób z papieża i z ludzi starszych.
 103
  • stw52 IP
    o co tu przepraszać?????
    • kolekcjonerua IP
      Zadam pszeeprosin od tv za to ze opublikowali Tuska obietnice kturych nie dotrzymal to znaczy kpil sobie ze mnie
      • przemo IP
        Nie rozumiem mi sie bardzo podobał ten kabaret i cały program. Wydaje mi się że za bardzo politycy wyolbrzymiają niektóre sprawy zamiast wziąć się za coś pożytecznego
        • Hunter IP
          skecz wyraznie oznaczony byl "DLA DOROSŁYCH" - to ja sie pytam, na jakiej podstawie ogladali to PiSowcy?
          • skurczybyk IP
            W takim razie niech Prezydent rządowego kabaretu przeprosi blogera Komora.
            Obaj mają do tego prawo, pierwszy do przeprosin, drugi - do ich przyjęcia.
            • ZASKOCZONY IP
              PANOWIE Z TV zaco pszepraszacie pisowców nieośmieszjcie się jest wolność medjów a jak patszymy na te idiotyczne zchowanie w sejmnie pisowców ,kabaret ,chamstwo ,cyrk ,oni nas niepszepraszają ich wcale niepowinniście pokazywać w telewizj bo tracicie na ogląndalności zróbcie sondasz to się dowiecie
              • alberta IP
                Mnie proszę przeprosić za żenujące wystąpienia posłów w Sejmie, które są transmitowane w TV, a szczególnie posła Palikota i posłankę Pawłowicz.
                • A TU CISZA IP
                  generał florian siwicki zmarł ze śmiechu oglądając kabaret w sądach III RP
                  • WYROCZNIA IP
                    Najbardziej zabawne są-- przerywane połączenia w r.Maryja--rozmowa kontrolowana,rozmowa kontrolowana.
                    • vafanapoli IP
                      Kochani, jeszcze Murzyn. Boże! Gdzieś ty się nie mył! Chodź tutaj bracie! On się nie mył wcale, zobaczcie, no!
                      Opis: 12 lipca 2009 w trakcie XVII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja do czarnoskórego zakonnika, jednego z gości zaproszonych na Pielgrzymkę.

No ale to to był przecież ubaw po pachy. Troche pokrętne to "poczucie humoru" u pisiorowatych
                      • WYROCZNIA IP
                        Jak będzie -CZARNY- dym w Watykanie-- CHI CHI---to wiecie kogo spalili-!!!!
                        • WYROCZNIA IP
                          A czy TV Trwam-- przeprosi za swoje kabarety-!
                          • janusz mag IP
                            Cykory boją się że trafią na stos albo odstawią ich od koryta
                            • qwerty IP
                              za cytowanie pawłowicz też tvp będzie przepraszać?
                              • WYROCZNIA IP
                                Za tematy o kastratach w Watykanie-- wyemitowane w TV--też będą przepraszać-?
                                • ja nie obrażam IP
                                  jesli powinniśmy mieć" takie" poczucie humoru dlaczego Prezydenta oburza "ANTYKOMOR" ,a Premiera matołek? przecież to takie zabawne? trzeba mieć nie tylko poczucie humoru,ale i smaku!
                                  • WYROCZNIA NIE WYSILAJ SIE IP
                                    TEGO TYPU "KABARETY" NIE ŚMIESZĄ,A OBURZAJĄ NIKT Z WYZNAWCÓW INNYCH RELIGI NIE POZWOLI KPIĆ Z WŁASNEJ WIARY JA TEZ NIE !
                                    • aleks IP
                                      I to jest dowód na to aby nie płacić abonamentu.
                                      • WYROCZNIA IP
                                        A kto przeprosi za kabaret Salezjański-?
                                        • kolporter IP
                                          Po czym poznać pampersa? Po tym jak chamsko opluwa wszystko co polskie, normalne i etyczne.
                                          Wszystko sprowadza do jednego: za tym stoi PiS i Rydzyk - nie potrafi spojrzeć dalej niż swój nos
                                          A kim jest pampers? no właśnie - to jest ciekawe :)
                                          • czarny IP
                                            Czy telewizja publiczna w Polsce nie ma WAŻNIEJSZYCH tematów do publikacji ? tylko wybory jakiegoś MINISTRANTA w watykanie
                                            • czarny IP
                                              CIENIASY z rządem na czele żeby mniejszość rządziła w sejmie
                                              • rozpacz IP
                                                Proponuję by władze TV na początek i koniec progranu , codziennie przepraszały PISowców na wszelki wypadek, litości, w jakim kraju żyjemy, toż to jedna paranoja!!
                                                • WYROCZNIA IP
                                                  Proszę mnie przeprosić za niedzielne programy przedpołudniowe---transmisja mszy św.--ziarno ,--anioł pański ,--między niebem a ziemią,--w tym czasie w -TELEWIZJI PUBLICZNEJ - powinien być poranek dla dzieci ,a nie bajki dla dorosłych.
                                                  • wkurzony IP
                                                    co?????????????? ONI przeprosili????? A kto mnie przeprosi za chamskie wypowiedzi panów biskupów??????????? Tchórze z 2!!!!!!!!! Wstyd. Może jeszcze będą coś mówic o misji i abonamencie??:):):):)
                                                    • camerata IP
                                                      A za co to przepraszać? Śmieszne!
                                                      • WYROCZNIA IP
                                                        Telewizja publiczna, powinna przeprosić mnie -za to że jestem zmuszony w najlepszym czasie programowym, oglądać programy z kabaretu PIS-owego ,z Kaczyńskim w roli głównej .TO OBRAŻA MÓJ ZMYSŁ ESTETYCZNY.
                                                        • zdzich IP
                                                          Wygląda na to, że prawdziwi Polacy oraz żarliwi katolicy spod radiomaryjnych chorągwi powinni mieć własną TV w której to będą opowiadane dowcipy przez Jarosława, Hofmana oraz im podobnych kabareciarzy.
                                                          Nie wolno się dziwić wrażliwości estetycznej tych jakże bogobojnych i pełnych estetyki patriotycznej ludzi jedynie słusznej opcji.
                                                          Jako antidotum na traumy jakie doznają owi ludzie normalna część społeczeństwa powinna im zaproponować stworzenie gdzieś na bezludnych wyspach własnej 4RP, bo w tym kraju oni i tak już egzystują we własnej rzeczywistości z własnym premierem, rządem i arcypasterzem.
                                                          • WYROCZNIA IP
                                                            Proszę przeprosić mnie za kabaret -który już któryś dzień nadawany jest z Watykanu .Nie życzę sobie by moje dzieci oglądały takie bajki w telewizji publicznej.
                                                            • WYROCZNIA IP
                                                              Proszę mnie przeprosić za pasterkę o godz. 24

Najczęściej komentowane