/ Forum Deficyt pasa
6  

Deficyt pasa

Dodano 6
Władza w ręce wyobraźni” – to stare hasło z happeningów Pomarańczowej Alternatywy wydaje się nadal bardzo aktualne. Może warto do tego postulatu wrócić, bo dziś tak wiele dzieje się bez wyobraźni, a dowodem na to...
  • jafra   IP
    Co do zdjęcia pasa od spodni, pełna zgoda i to nie tylko w tej sprawie. Myślę, że nawet należy wprowadzić obowiązek lania pasem, bo inne sposoby mobilizacji polityków, pracowników budżetowych i urzędników ciągle zawodzą.
    Ja bym wprowadził jeszcze jeden obowiązek, oczywiście równolegle z łojeniem pośladków. Otóż jak wiadomo, my jako wyborcy, przy wyborach najczęściej kierujemy się wzrokiem. A to się złapiemy na opaleniznę, a to na na czarny kolor na antenie radiowej, albo też na czerwono pomalowanego jaguara posła walczącego z niesprawiedliwością społeczną... Tak już mamy. Kupujemy okiem, a więc trzeba to wykorzystać przy następnych wyborach. Wszyscy posłowie, którzy będą się ubiegać o mandat, powinni stanąć tyłem do widowni i opuścić spodnie... A przepraszam, zapomniałem o paniach! Niewybaczalne! Już się poprawiam. Panie i panowie powinni opuścić spodnie, oczywiście konserwatystki zadrą kiece, a wyborcy jednym rzutem oka będą mogli ocenić i powiedzieć: ta lub ten z siną rzycią nie przechodzi!
    Prawda, że proste?

Najczęściej komentowane