/ Forum Zespół 39
96  

Zespół 39

Dodano 96
Mija właśnie rok od utworzenia Parlamentarnego Zespołu do spraw Przeciwdziałania Ateizacji Polski. Zespół jest utworzony z 39 członków PiS, którzy charakteryzują się szczególną wiedzą, przenikliwością i czujnością. Ze względu na...
  • Werbalista   IP
    @ Andrzej 2013-03-21 11:17:46 - Satyra w ogole polega na nasmiewaniu sie z kogos. NIe na - dokopywaniu - jesli ktos nie ma na to odpowrnosci, to nie powinien tego ogladac, albo sie o to obrazac. Dla mnie krk jest smieszny, choc tego nie wyrazam na codzien. Podobnie mozna sie wysmiewac z mojego ateizmu - nic, a nic mi to nie przeszkadza. Na tym polega wolnosc pogladow i wolnosc slowa. Mozna nie lubic i nie szanowac ludzi majacych inne poglady, a nawet ich wysmiewac - co nie znaczy, ze wolno ich dyskryminowac. Slowa - nawet zle, zlosliwe i przykre - moga zranic czyjas wrazliwosc, ale to nie dyskryminacja, polegajaca na wylaczeniu z zycia. Odmowie sprzedazy, wykonania uslugi, czy porady lekarskiej - to juz dyskrymninacja. Ale szydzic i smiac sie z kazdego - wolno.

Pozdrawiam.

Najczęściej komentowane