/ Forum Zespół 39
96  

Zespół 39

Dodano 96
Mija właśnie rok od utworzenia Parlamentarnego Zespołu do spraw Przeciwdziałania Ateizacji Polski. Zespół jest utworzony z 39 członków PiS, którzy charakteryzują się szczególną wiedzą, przenikliwością i czujnością. Ze względu na...
  • toczek   IP
    Nie wierze feministkom. Wiecie kiedy uwierzę? Kiedy stwierdzą, że podział na płcie w takich sportowych dyscyplinach jak strzelectwo, łucznictwo itp., a przede wszystkim brydż i szachy to dyskryminacja! Hmm nie zrobią tego. Bo będzie trzeba wprowadzać do tych dyscyplin "kwoty". Z jakiś powodów - tu oczywiście socjologowie mogą się mocno rozwijać w brydżu i szachach - gdzie uwarunkowania wynikające z innej budowy ciała u kobiet i mężczyzn nie mają żadnego wpływu kobiety poziomem odstają od płci brzydkiej. Cholera mnie bierze jak Pani Środa z mądrą miną mówi, że w polityce kobiety wprowadzają spokój - jasne nawet nie skomentuje, mniej podlegają korupcji - aha a kto siedzi w więzieniu, a kto siedział i za Rywina wyszedł. Na koniec polska gramatyka w porównaniu z gramatyka większości z reszty świata to horror - a tu nie tylko socjolożki, psycholożki i ministry lecz ostatnio słyszałem gościnie (jakby co kobieta gość). Jak do wojska był pobór powszechny to żadna feministka nie wołała, że nie objęciem tym zaszczytnym obowiązkiem kobiet to dyskryminacja. Ma racje ktoś kto powiedział, że feminizm kończy się gdy trzeba ciężar wnieść na 4 piętro. Wszelkie kwoty są zaprzeczeniem równości. Jak na Akademii Medycznej w Gdańsku kwotowo dla męskiej części zagwarantowano 30% (cóż w chirurgi ortopedycznej potrzebna kiedyś była siła fizyczna i czasami nadal jest) dziewczyna która mimo lepszego wyniku od jednego przedstawiciela płci męskiej nie dostała się, zaskarżyła tą "kwotę" do sądu i wygrała - słusznie. Przez te kwoty w sejmie straszy pewna pani profesor z PiS-u, przez nie mamy Wróbel, Kempe itp.. Ja z czasów gdy mnie polityka jeszcze bawiła pamiętam jakim problemem było znalezienie kobiet na listy wyborcze bo ich nie było za wiele - o poziomie merytorycznym niektórych z tych Pań przez grzeczność zamilczę, a było to ugrupowanie duże i nie prawicowe. Ja uwierzę feministką jak zawalczą o to co na wstępie napisałem a nie tylko o korzyści.

Najczęściej komentowane