/ Forum Duda: skoro Tusk nie chce rozmawiać, trzeba zmienić władzę
26  

Duda: skoro Tusk nie chce rozmawiać, trzeba zmienić władzę

Dodano 26
Platformę Oburzonych zbudował rząd Donalda Tuska - przekonuje Piotr Duda w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Lider Solidarności apeluje też do premiera, by ten "dialogu uczył się od Angeli Merkel", bo "prawdziwy dialog jest w UE". Duda zapowiada też kolejne spotkanie Platformy Oburzonych - "być może na Stadionie Narodowym".
  • Barbara   IP
    Gdyby PO z PSL-em nie lekcjoważyli Polaków na pewno Duda nie miał by takiego poparcia. Sama pisałam do pana Dudy w imieniu kobiet pracujących fizycznie o pomoc, żeby coś zorganizował , jak Tusk nie chce z nim po ludzku rozmawiać. Uważam że Związki Zawodowe to jedyne ciało i jedyny ratunek dla pracujących. Pracuję od wczesnej młodości 40 lat fizycznie i każą mi pracować jeszcze 8 lat, choć wiem że tego nie wytrzymam. Mogę iść na świadczenia przedemerytalne, ale to co płacą wystarczy zaledwie na opłatę czynszu, a za co energię opłacić, telefon, ratę za kupno pralki i lodówki ? nie wspominając o lekach. Pan DUDA jest dla nas wsparciem i jedyną nadzieją. A już na pewno nie odpowiada to  tym co przez znajomości dostali pracę, a jak okazuje się nie są kompetentni, chodzi mi głównie o urzędników. WSPÓLNIE ZROBIMY WIELE, bo sam Duda nic. Ważne żeby ktoś nas reprezentował.

Najczęściej komentowane