/ Forum Niesiołowski: grafoman Meller po raz kolejny mnie opluł
8    

Niesiołowski: grafoman Meller po raz kolejny mnie opluł

Dodano 8
Stefan Niesiołowski zrezygnował z prenumeraty Newsweeka. "Biorąc pod uwagę, że grafoman Marcin Meller po raz kolejny był uprzejmy opluć mnie w Newsweeku i jak to ma w zwyczaju, nakłamać pisząc, że mam zamiar kandydować do Parlamentu Europejskiego, z żalem rezygnuję z prenumeraty Newsweeka" - napisał na swojej stronie poseł PO.
 8
  • gest-kozakiewicza   IP
    a ja nie muszę rezygnować - nigdy tego szmatławca nie kupowałem!
    • giordano bruno   IP
      Straciłem szacunek dla Niesiołowskiego.
      • Starsza Pani   IP
        Ach! Co za strata dla Newsweeka ,a swoją drogą panie Niesiołowski prawda w artykule Mellera bardzo zabolała bo ... to cała prawda o panu.
        • Andrzej   IP
          Marcin Meller nie umywa się do swojego Ojca. Tamten miał klasę, której synowi brakuje.
          • Gosia   IP
            Jaką bronia wojujesz, od takiej giniesz. Naczelny "Pluj" poczuł się opluty! Myślę,że zwłaszcza "Polityka" poczuła się załamana.
            • Są jakieś granice!   IP
              Posłowi Niesiołowskiemu, zdeklarowanemu katolikowi, nie przeszkadzały ataki Newsweeka na Kościół, w  każdym razie nie na tyle, by przestać prenumerować. Są jednak świętości, ataku na które poseł Niesiołowski znieść nie może.
              • kolporter   IP
                A Ja i tak Wierze w Tuska wszechmogacego - pana naszego, stworzyciela nieba i zielonej wyspy, który mówi przez proroków Schetyny i Niesiolowskiego, Wierze w Kraj szczawiem i mirabelkami oplywajacy.Kraj prawa dla bogatych i bogactwa dla biednych, wielu autostrad bezplatnych i kolei ekspresowych oraz stadionów przynoszacych dochody, Wierze w powszechne i masowe powroty z Irlandii i Anglii do kraju naszego, wierze w Niemiecka szczerosc i w milosc Putina - Wierze w jedna Partie i wodza najwyzszego az do smierci bede go wspominal.... Wierze, ze NAM bedzie sie zylo lepiej, a reszta?.......jak sie nie podoba, to...... niech się leczy..
                • bobasek   IP
                  Niedługo pozostaną mu tylko świerszczyki wtedy dziadek będzie miał radochę.

Najczęściej komentowane