/ Forum Kulisy wydarzeń po 4 czerwca 1989 roku. Komuniści do końca walczyli o to, by nie oddać władzy
15  

Kulisy wydarzeń po 4 czerwca 1989 roku. Komuniści do końca walczyli o to, by nie oddać władzy

Dodano 15
Po przegranych przez komunistów wyborach z 4 czerwca 1989 r. wisiało na włosku ich unieważnienie – wynika z dokumentów i relacji, do których dotarliśmy.
  • Kto te bajki pisze? Nawet dziś widać komu pokłony biją wszelkie sieroty po PRL, wszelcy emerytowani PZPRowcy, ubecja, zomo... Tym tu wymienianym jako bohaterowie mężnie stawiający się władzy ludowej. I co? I sieroty po tej władzy za to ich teraz kochają? I teraz ci „bohaterowie” po pleckach się klepią z tymi złymi komuchami i na salony ich zapraszają? I ci „bohaterowie” dziś bronią wszystkiego co nam tu najgorszekomuna zostawiła? To ja się pytam gdzie tu logika? Kto i komu te bajki pisze? Napiszcie nam może o firmie Frasyniuka. Ciekawi mnie ten temat. Napiszcie dlaczego ci, którzy naprawdę walczyli z komuną i nie szli na współpracę w RP 3 zwanej „wolną” Polską mieszkali w sypiących się blokowiskach ze skromną rentą lub emeryturą, a ci opisywani nagle wielkie majątki porobili i stali się gwiazdami salonów. To mnie ciekawi, a nie bajki.

Najczęściej komentowane