/ Forum Lew-Starowicz: Seksoholizm nie istnieje. To moda obyczajowa
9    

Lew-Starowicz: Seksoholizm nie istnieje. To moda obyczajowa

Dodano 9
Uzależnienie od seksu to dobra wymówka dla zachowań, które kiedyś nazywano po prostu niemoralnym prowadzeniem się – uważa seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz.
 9
  • KRZYŚ   IP
    Jak zatem określić stan faceta ciągle " w potrzebie " , który ?...musi 3 razy dziennie i nie daje żonie ani dnia odpocząć ? Gdyby swoje zainteresowania kierował do Basi czy innej Jadzi , ale jeśli takiemu wszystko jedno , aby dziś , już , natychmiast . A inny , ciągle na głodzie seksualnym , nie do zaspokojenia ' co myśli tylko o jednym ? Oj , panie LWIE , coś mi się zdaje , że panu się zdaje .
    • KRZYŚ   IP
      Jak zatem określić stan faceta ciągle " w potrzebie " , który ?...musi 3 razy dziennie i nie daje żonie ani dnia odpocząć ? Gdyby swoje zainteresowania kierował do Basi czy innej Jadzi , ale jeśli takiemu wszystko jedno , aby dziś , już , natychmiast . A inny , ciągle na głodzie seksualnym , nie do zaspokojenia ' co myśli tylko o jednym ? Oj , panie LWIE , coś mi się zdaje , że panu się zdaje .
      • KRZYŚ   IP
        • apllication   IP
          Widać ,ze od ludzi oczekuje się nieco więcej samokontroli , romantyczności , i wzajemnego szacunku - co jest przejawem ludzkiej godności.
          W/g ocen specjalistów " problem " nie istnieje i nie jest " nałogiem" - może to tylko to " nałogowe gadanie o nałogu " jest obyczajowym problemem i najwyższy czas zerwać z tym nałogiem. ;)
          • usbvaccine   IP
            To całkiem jak z dysleksją, dyskalkulią i im podobnymi :) Zdarza się, ale najczęściej jest po prostu zwykła wymówką.
            • Beata   IP
              Ale bzdury, idąc tropem pseudo-intelektualnym seksuologa, który zyje z zaburzeń seksualnych, może dojdziemy do tego, że alkoholizm tez nie istnieje ??? he

Najczęściej komentowane