/ Forum Poseł PiS: następca Kaczyńskiego? Kamiński
3  

Poseł PiS: następca Kaczyńskiego? Kamiński

Dodano 3
- PiS to partia, która troszcząc się polskie interesy, gwarantuje wzrost gospodarczy, nowe miejsca pracy, obniżenie cen za leki i redukcję biurokracji. Polacy zostali oszukani przez Donalda Tuska, dlatego teraz chcą, żeby PiS wrócił do władzy - przekonuje w rozmowie z "Rzeczpospolitą" poseł PiS Stanisław Pięta.
  • GRVNŁ IP
    Poseł Pięta powinien nam wskazać konkrety i powody wzrostu w sezonie "ogórkowym" notowań dla PiS. Bardzo proszę o szczegóły programu partii jak: o ile się zmniejszycie bezrobocie i w jakim czasie,o ile wzrosną emerytury i płace w sektorach publicznych i prywatnych, o ile miesięcy się skrócą kolejki do lekarzy specjalistów itd.. Kto w rządzie Premiera Kaczyńskiego będzie ministrem i jakie podejmie działania. I ile będzie kosztowała realizacja tych planów. Proszę mi wybaczyć, iż od 24 lat tyle razy byliśmy oszukiwani, że już mamy zwyczajnie dość, ogłupiania. Żądam konkretów. Panie Pięta! Ja już doświadczyłem kompetencji nie tylko posłów PiS z Łodzi. Interweniując w bardzo poważnych sprawach. Jesteście niekompetentni, bezużyteczni. Obywatelski Ruch Wkurzonych g.rosiakvelnowak@gmail.com

Najczęściej komentowane