/ Forum Miller: w szkole nauczono mnie, że 80 to więcej niż 20
10  

Miller: w szkole nauczono mnie, że 80 to więcej niż 20

Dodano 10
Leszek Miller na antenie TOK FM dziwił się, że Donald Tusk wciąż "toleruje zachowanie Jarosława Gowina". - Ja bym nie tolerował - podkreślił lider SLD. Gowin był rywalem Tuska w wyborach szefa PO - były minister sprawiedliwości uzyskał ok. 18 proc. oddanych w wyborach głosów.
  • Anatol Kowalski   IP
    Akurat temu brakowi tolerancyjności u p.Millera się nie dziwię. Wszak p.Miller wywodzi się z opcji politycznej, w której raczej nie tolerowano " ostatnich sprawiedliwych ". A wiadomo, że czym skorupka za młodu nasiąknie itd. Ale nie o tym. Moim zdaniem dni p.Gowina w PO są i tak policzone .I p.Gowin doskonale o tym wie. Ale p.Tusk - mimo jego wad i zalet jest wytrawnym politykiem i doskonale zdaje sobie sprawę , że wyrzucenie TERAZ p.Gowina miało by znamiona zemsty . Zemsty za zamieszanie w szeregach PO , za odebranie iluś tam głosów a głównie za pokazanie , że PO nie jest takim monolitem za jaki chciało uchodzić . Ale spokojnie - wszystko odbędzie się w swoim czasie . Jak emocje opadną i sprawa trochę przyschnie.

Najczęściej komentowane