/ Forum Miller: w szkole nauczono mnie, że 80 to więcej niż 20
10    

Miller: w szkole nauczono mnie, że 80 to więcej niż 20

Dodano 10
Leszek Miller na antenie TOK FM dziwił się, że Donald Tusk wciąż "toleruje zachowanie Jarosława Gowina". - Ja bym nie tolerował - podkreślił lider SLD. Gowin był rywalem Tuska w wyborach szefa PO - były minister sprawiedliwości uzyskał ok. 18 proc. oddanych w wyborach głosów.
 10
  • przemyslaw 54   IP
    panie miller , czy pan sie urwal z choinki . pana nie powinno juz dawno byc w polskiej polityce . malo , pan powinien juz dawno siedziec w wiezieniu !!!!!
    • jasiek   IP
      Specjalisto od pogrążania spółdzielni mieszkaniowych, mnie uczono w szkole, że jak coś jest poniżej połowy to się zaokrągla w dół, a jak powyżej połowy to w góre, a jak coś jest poniżej zera to nie ma prawa dawać głosu.
      • xxxxxx   IP
        A mnie nauczono ,że 20 wiarygodne może być bardziej cenne niż  niewiarygodne 80.
        • Anatol Kowalski   IP
          Akurat temu brakowi tolerancyjności u p.Millera się nie dziwię. Wszak p.Miller wywodzi się z opcji politycznej, w której raczej nie tolerowano " ostatnich sprawiedliwych ". A wiadomo, że czym skorupka za młodu nasiąknie itd. Ale nie o tym. Moim zdaniem dni p.Gowina w PO są i tak policzone .I p.Gowin doskonale o tym wie. Ale p.Tusk - mimo jego wad i zalet jest wytrawnym politykiem i doskonale zdaje sobie sprawę , że wyrzucenie TERAZ p.Gowina miało by znamiona zemsty . Zemsty za zamieszanie w szeregach PO , za odebranie iluś tam głosów a głównie za pokazanie , że PO nie jest takim monolitem za jaki chciało uchodzić . Ale spokojnie - wszystko odbędzie się w swoim czasie . Jak emocje opadną i sprawa trochę przyschnie.
          • Inka60   IP
            Panie vicepremierze, ale z Pana wazelina. Mam nadzieje, ze zarówno PO jak i SLD odejdą w niebyt, czego życzę ! Zawsze miałam Pana za osobę pragmatyczna, co może zrobić z człowiekiem marzenie o stołku !!!
            • miś uszatek   IP
              To jest nie tylko koniec Platformy ,ale też koniec III RP. Finito panie Miller - przechodzicie już na trwałe do historii za całokształt!
              • miloszewski l.   IP
                towarzyszu miller, cos slabo chyba uczyliście się tej matematyki, jeśli wyslizgakli was od władzy i od stolka
                • Pytacz   IP
                  Juz się Pan czuje v-ce premierem? Ach ten zloty cielec, co on robi z ludzi.
                  • łowczy 54   IP
                    Jestem tego samego zdania co Pan Miller,Gowina należy natychmiast albo jeszcze szybciej usunąć z szeregów PO co on tam jeszcze robi?w przeciwnym razie ten człowiek jako szkodnik PO rozłoży tą partię od wewnątrz.Czy Pan Premier boi się to uczynić???no chyba nie,Panie Donaldzie do boju.

Najczęściej komentowane