/ Forum Dowbor: wizerunek w telewizji bywa kłamstwem
18    

Dowbor: wizerunek w telewizji bywa kłamstwem

Dodano 18
- U nas boimy się kalać świętości. Słyszała pani o Mannie kiedykolwiek coś złego? Napisałam o nim, bo ludzie oglądając go, myślą, że to jest taki porządny ciepły misio. A tymczasem on z tym z ciepłym misiem nie ma nic wspólnego - mówi "Wprost" Katarzyna Dowbor, która po 30 latach pracy w telewizji publicznej napisała książkę "Mężczyźni mojego życia".
 18
  • pryszcz   IP
    Przez 30 lat było tam fajnie, a teraz jest be be?... I trzeba było napisać jeszcze książkę, opisując gniazdo, w którym spędziło się tyle lat razem z kolegami. Nie ma ideałów. Każdy z nas jest inny, ma lepsze i gorsze dni. Nie tędy droga pani Katarzyno do sukcesu.
    • wieloszczet   IP
      Wielka reforma samoświadomości w TV - uderzać należy tylko w cudze piersi (albo klatkę piersiową), a o sobie skromnie, powabnie. Taki komunikat - jestem z Wami, ale jestem inna niż inni. I po to ludzie studiują, żeby nie wiedzieć, że jeden lubi jabłko, a drugi sałatę.....
      • Tadeusz   IP
        Trudno powiedzieć, cza by było z tą Panią trochę pomieszkać i trochę razem pochrapać i nie jedną kawę poranną z rogalikiem skonsumować, to coś niecoś można powiedzieć o danym indywiduum. A tak to tylko gdybanie..... .
        • edek60   IP
          Ta pani gdy była w tej sitwie, to nic jej nie przeszkadzało ale gdy ją wywalili to teraz gryzie po kostkach.Więcej godności.( o ile pani wie co to jest?)
          • irenka   IP
            Lubie p. katarzyne Dowbor. Jest empatyczna, przyjazna, bezkonfliktowa i ma telewizyjna osobowosc. Powodzenia p. Katarzyno.
            • Maria   IP
              Ile jeszcze lat można oglądać tą panią na ekranie ,odchudzoną odmłodzona i w kolejnym amerykańskim formacie, gdzie ktoś się popłacze, a potem na pokaz zrobią mu dobrze.Dosyć tego chcemy młodych nowych twarzy i ambitniejszych programów.
              • gooość   IP
                co jak co ale program nowy Katarzyny Dowbor jest bardzo fajny :) zobaczcie jak fajnie wygląda dom po ich programie
                • wiktor   IP
                  Dowborg w przeciwieństwie do Mana nigdy nie była autorką inteligentnego i ciekawego programu. Jest infantylna.
                  • materac   IP
                    Ja pamiętam tą panią, kiedy nosiła bardzo krótkie spódniczki, objeżdżała Polskę jako konferansjerka najgorszych chałtur i polowała na męża z telewizji. I trafiła.
                    • telewidz   IP
                      Dowbor jesteś już odległą przeszłością - masz tą świadomość ?
                      Po co ci to pisanie.
                      Jaki jest Mann - taki jak wygląda.
                      • malgosia.   IP
                        Niczym mnie pani nie zadziwila,ludzie tacy sa.... To prawie sami hipokryci,niestety, smutne bardzo dla mnie...
                        • edyta   IP
                          Im bardziej Pani Dowbor przekonuje, jaka jest równa i fajna, a wszyscy dookoła nie, tym bardziej staje się to żałosne :-)

Najczęściej komentowane