/ Forum Tomaszewski: będziemy dumni z drużyny narodowej. Nawałka to dobry wybór
5  

Tomaszewski: będziemy dumni z drużyny narodowej. Nawałka to dobry wybór

Dodano 5
Bramkarz reprezentacji Polski, a obecnie poseł PiS Jan Tomaszewski na antenie TVP Info przekonywał, że pomysł by zatrudnić Adama Nawałkę jako selekcjonera kadry piłkarskiej jest dobrym pomysłem.
  • sssss3000003   IP
    a ja nie mam złudzeń, że żaden trener nic nie zdziała bez zmiany filozofii doboru zawodników do reprezentacji. Do czasu gdy podstawą reprezentacji będą zawodnicy grający w zagranicznych klubach o odmiennych stylach gry, na codzień mający inną rolę w swojej macierzystej drużynie (zakodowane inne myślenie o przebiegu gry i zachowaniu reszty drużyny) nic z tego nie będzie. Aaaa i jeszcze coś ważniejszego!!! MOTYWACJA i jeszcze raz MOTYWACJA gry w drużynie narodowej, której próżno szukać u wysoko opłacanych w Ojro naszych "gwiazd" od siedmiu boleści. Podstawą powinni być zawodnicy z krajowej ligi mający szansę na wspólną grę, dla których występ w reprezentacji będzie czymś, o czym marzą, a nie będzie tylko niechcianym obowiązkiem (oficjalnie żaden nie powie tego, że ma gdzieś reprezentację, bo liczy się tylko kasa i tylko kasa).

Najczęściej komentowane