/ Forum Twój Ruch lepszy od SLD we Wrocławiu
5    

Twój Ruch lepszy od SLD we Wrocławiu

Dodano 5
44 proc. - na taki wynik mogą w wyborach parlamentarnych liczyć kandydaci PO z Wrocławia, wynika z najnowszego sondażu portalu ewybory.eu.
 5
  • ewybory.eu   IP
    sondaże ewybory.eu są kompletnie niewiarygodne, nie wiadomo kto, kiedy, jak, sam serwis to zakamuflowana firma krzak prowadzona przez jakas partie, agencje PR lub inna ciekawa agencje
    • realista   IP
      Gdyby Twój Ruch EU doszedł do władzy to zapanowałby chaos ,"wojna" domowa między ludźmi i politykami ,napięcia ,fermenty ,skłócenie .Dla przykładu Kwiatkowski to gwardia z Ruchu Palikota i jak słyszę go w telewizji to doszedłem do wniosku ,że to żadna konstruktywna retoryka ,brak profesjonalizmu a raczej polemika ,demagogia ,powtarzanie po innych tego samego , wojna na kontrargumenty ,ataki na posłów ,sianie zamętu ,szukanie haka na polityka ,przeszkadzanie i przerywanie innym w debacie telewizyjnej ,zbytnia nerwowość .Są większym zagrożeniem dla kraju niż inne partie . To co mówią posłowie i posłanki z RP to gra polityczna w walce o kariery polityczne ,pranie mózgów młodzieży i studentom a przeważa wrogość ,zawziętość ,brutalność i agresja słowna ,szukanie prowokacji i tematów zastępczych .Nie twierdzę ,że inne partie to aniołki ale to co wyprawia Ruch Palikota czy zmienione ostatnio logo klubu aby dostać się do Europarlamentu i do władzy .Myślą ,że Polacy są głupi i zapomnieli co było i jest dobrego a raczej złego z ich strony .Oczekują aby Polacy poparli nowy twór polityczny w nazwie bo ludzie ci sami i postępowanie i zachowanie takie same .Nie wróży to nic dobrego i szczególnego i najważniejszego dla kraju i przeciętnego Polaka młodego czy starszego i co istotne w tym wszystkim - nie dadzą nam jeść i ani pracy ,pewności jutra ,spokoju ,dobrobytu .Panowie i Panie z Ruchu Palikota i nie tylko z tego Ruchu - nie ważne co kto powiedział czy zrobił z posłów i nie zachowujcie się jak prasa bulwarowa i tabloidy spragnione sensacji i piszące o wszystkim a zarazem o niczym - co jest ważne w życiu i egzystencji człowieka .Weźcie się za pracę w sejmie i to co jest ważniejsze dla kraju i ludzi pracy i nauki ,dzieci ,młodzieży . Tak jak ideologia Gender mi jako mi nie jest potrzebna do życia bo nie da mi pracy i chleba oraz są ważniejsze problemy gospodarcze ,pracownicze jak min. zahamowanie wyjazdów Polaków za granicę ,bezrobocie ,niepewność jutra .
      • franek   IP
        Nie przypuszczam, aby w Gdansku i we Wroclawiu mieszkalo az tak wielu glupcow ! Raczej jest to jakies gigantyczne przeklamanie!
        • KUKEN   IP
          WPROST ,jak i inne media przekazują już nie manipulacje Tuska ,a głupotę prostackiej propagandy.O ,czym mają świadczyć takie sondaże.Do czego to przyłatać.Głupota goni głupotę.
          • Pełen Obciach   IP
            Wynik nie dziwi. To przecież z Dolnego Sląska wywodzą się bohaterowie afery hazardowej, afery Protasiewicza i sympatycy G. Schetyny. Matecznik PO to dzisiaj nie brzmi dumnie.

Najczęściej komentowane