/ Forum Irlandczycy inwestują w Wielkopolsce

Irlandczycy inwestują w Wielkopolsce

Dodano 6
ABF Food, jeden z największych europejskich przetwórców mięsa czerwonego, zainwestuje w Polsce - donosi "Puls Biznesu".
 6
  • Debil IP
    Ja cię nie mogę. Czyżby zaczęła się rzeczywiście spełniać przepowiednia Pana Tuska o drugiej Irlandii w Polsce. Będę na niego i jego jedynie słuszną partię głosował. Tak trzymać, Panie Tusk.
    • Adler IP
      Irlandczycy? Logicznym byłoby dla mnie, gdyby to byli Szkoci - bo wszyscy wiedzą o tym, że to są Poznaniacy wygnani z Pyrlandii za rozrzutność. Ale Irlandczycy? Dziwne.....
      • radek44 IP
        Wołowina irlandzka jest najlepsza ,ma smak -po prostu wyśmienita. Nie jestem hodowcą więc nie wiem con ta wpływa na jej smak. Dawno dawno temu polska wołowina miała taki właśnie smak,i co się stało ze w tej chwili go nie ma. Byłem przez jakiś czas w Irlandii i pamiętam że zrobiłem sobie gulasz i ten zapach przypomniał mi ten z dzieciństwa smak prawdziwej wołowiny . Cześć życzę smacznego!
        • gościu IP
          Polacy spożywają coraz mniej wołowiny,bo jest chole.nie droga.Nie wiem na czym to polega-w innych krajach nie ma tak dużej różnicy cen, między wieprzowiną a wołowiną.
          • KRZYSZTOF KORNATOWICZ IP
            Polacy spożywają coraz mniej wołowiny ,z 16 kg w latach 90. do 1,8 kg obecnie . I ci sami Polacy głosują na mafie polityczne , które oddały polski handel , polski przemysł obcym . Czyli , za słowami Hipolita Cegielskiego - głosują na zdrajców ojczyzny , przez których już tylko niewielu stać na dobre jedzenie . I dlatego należy popierać " OBURZONYCH " Krzysztof Kornatowicz

Czytaj także