/ Forum Siedem powodów, dla których rok 2014 (i następne) będzie rokiem kobiet
48  

Siedem powodów, dla których rok 2014 (i następne) będzie rokiem kobiet

Dodano 48
André Malraux powiedział kiedyś, że „wiek XX albo będzie wiekiem religii, albo go nie będzie”. Jego przewidywania okazały się nieprawdziwe. Nie wiem, czy ktoś już ogłosił, jaki ma być wiek XXI, ale nie sądzę, by był...
  • NMC!!! IP
    Jeszcze o sporcie, kibicowaniu i takie tam......................
    Pisałem kiedyś chyba do Kristi o niejasnych zasadach rozgrywania mistrzostw w piłce ręcznej i to w duchu nierozumienia dlaczego polskim graczom przeniesiono punkty a komuś nie i krytykowałem strategie "przegrywania" by wygrać, zarazem przyjmuję do wiadomości: zasady są znane wszystkim!!!
    W wyścigach na lodzie ścigają się dwójki- to bardzo bliskie zasadom turnieju a tu okazuje się ,że liściowi mają pretensje ,że się wypruli z Koreańczykami a nasi nie-"niby" odpuścili z depresyjnymi.
    Zostawiając na boku fakt ,że kibic zawsze będzie ze swoimi i w doli i niedoli, to gdzieś po drodze klonowi trafili na Koreańczyków a mogli na Holendrów i.................... .Start w kategorii "odpuszczenie" w zawodach turniejowych to równie sensowne pretensje jak ten holenderski numer z głośnikami startera o 0,004s faworyzujący zewnętrznego.
    Adeptom kibicowania bezpłatnie i bezzwrotnie :))
    P.S. Właśnie teraz kibicuje mi się bez narodowego obciążenia, klonowi z koroniarzami- ba! cudnie grają i niech wygra lepsza drużyna!!!

Najczęściej komentowane