/ Forum Fundacja i manipulacja
5  

Fundacja i manipulacja

Dodano 5
Jak ekscentryczna wolontariuszka wpędziła w poważne kłopoty jedną z najważniejszych fundacji walczących z nowotworami.
  • Eva Delmasto IP
    Przyjaźniłam się z Magdą Prokopowicz ponad 30 lat. Wiele wulgaryzmów ciśnie mi się na usta po przeczytaniu tego paszkwila. Jednak tym razem się powstrzymam. Dawno nie czytałam podobnych bzdur. Dziennikarstwo niskiego lotu, lepsze wypracowania pisałam w liceum. Styl pani "redaktor" żywcem wyciągnięty z Super Expresu. Zwyczajnie jest to zemsta pani Klabzdry, oops Kapsydy między innymi za to, że Patrycja odkryła wiele nieprawidłowości w prowadzeniu fundacji. Ot cała tajemnica. Patrycję znam od około dwóch lat i nigdy nie słyszałam od niej, że była przyjaciółką Magdy, spotkały się raz, zawsze to podkreślała. Nigdy nie przedstawiała się jako "namaszczona" przez Magdę, nie tylko w moim towarzystwie. Pewnego razu niejaka Joanna D. opowiedziała jej szczegółowo historię o Magdzie, gdyż kolegowały się kiedyś tam przez moment i to dziewczynę zainspirowało najpierw do napisania książki, potem do pomagania chorym na raka, jako, że tematyka tejże choroby nie była jej obca. Niestety jak to często bywa w Polsce tego, kto ma jaja i jest bardziej kolorowy, ma więcej inicjatywy i ciekawsze życie, tego należy zmieszać z gnojem. Nie spotkałam też żadnych osób chorych na raka, którym rzekomo Patrycja zaszkodziła, natomiast spotkałam wiele, którym zaszkodziła pani obecna prezes fundacji i "zarząd"... Do autorów tego godnego pożałowania tekstu- najpierw sami bądźcie kryształowo czyści, żeby móc obrzucać innych błotem. Zdaje się pani "redaktor" też ma jakieś prywatne animozje dotyczące Patrycji i sobie jak i cała reszta towarzystwa osobistą wojenkę urządza w gazetce. Dobra rada dla Klabzdry, oops Kapsydy (silly me)- podwiń dziewczyno rękawy i przynajmniej za odpisywanie chorym ludziom na emaile się weź zamiast marnotrawić czas na obmyślanie zemsty w prasie, wycieczki do Londynu etc... A tak gwoli mojej ciekawości, skoro pani prezes pisze, że zrezygnowała z pracy na rzecz prowadzenia fundacji, to czy 1% podatku i inne darowizny idą na utrzymanie pani prezes i "zarządu"...? A co z chorymi...?

Najczęściej komentowane