/ Forum Najnowsza prognoza - PiS odbierze PO 5 mandatów. Gowin poza PE
18  

Najnowsza prognoza - PiS odbierze PO 5 mandatów. Gowin poza PE

Dodano 18
Prawo i Sprawiedliwość dostanie najwięcej mandatów do Parlamentu Europejskiego podczas najbliższych wyborów – wynika z prognozy przygotowanej przez socjologa Jarosława Flisa z UW w oparciu o sześć sondaży z ubiegłego tygodnia.
  • Patriot   IP
    Nie wierze w te PROGNOZY a gdyby rzeczywiście PO wygrała to nie ma po co wracać do kraju-raju n/Wisła.Media przodują w POparciu tych ludzi,ale mam nadzieje ze mądrość Polaków zwycięży.Jestem za Gowinem podoba mi sie spot z zakupami! I tak ma być-Polskie produkty sa BARDZO CENIONE NA SWIECIE tylko nie doceniane w Polsce.W Stanach do Polskich sklepów od lat przychodzą Latynosi,Afroamerykanie( tak tak) ,Chińczycy-lubią właśnie nasz nabial,kefiry pieczywo słodycze.Kosmetyki stają sie co raz bardziej popularne,szczególnie kremy choc ceny sa tu 3xwyzsze.WIEC TO CO ZAPREZENTOWAŁ GOWIN JEST FANTASTYCZNE/Polacy maja alternatywę ale jako kochający swój kraj,powinni w pierwszej kolejności kupować Polskie.Mamy piękne obuwie,SLICZNE ubiory a szukamy "firmowej" Made china !

Najczęściej komentowane