/ Forum Szpada dla Rostowskiego. Posłuchaj nagrania
31    
 31
  • Kelner 007   IP
    To wszystko są drobiazgi.DŁUGÓW nie spłacą ani Wasze dzieci ani wnuki. Będziecie dziadami bezdomnymi, gdy Tusk będzie palił kubańskie cygara, pił whisky i żarł za darmo, tzn. za pieniądze Wam ukradzione.
    • jojok   IP
      Jankesy to sie nie cackaja; Wato poczytac co robia z Wilkileaksem.
      • zenujace   IP
        noe znudzilo sie wam jeszcze ? Ciagniecie to jak gume w gaciach ku uciesze KGB.
        • mattwiejek t.   IP
          DONALD POWSZECHNIE TUSKIEM ZWANY ZNISZCZYL POLSKE, ZESZMACIL POLAKOW, PODZIELIL NAROD I WZIAL UDZIAL W ZAMACHU SMOLENSKIM I ZA TO WSZYSTKO KARNIE MUSI ODPOWIEDZIEC, PRZED PRAWDZIWYM, A NIE Z  PODLEGLYCH MU KUMPLI ZLOZONYM SĄDEM KARNYM.
          • yokołono   IP
            więcej nagrań nie ma ? miało być 900 godzin, ja już popcorn kupiłem i okulary 3D. oj redakcji, nie ładnie tak się z tuskiem układać. lepiej przyznajcie że te nagrania były z kancelarii tuska otrzymane. donald kazał robić nagrania bo to bardzo popularna w peło hakownia i te nagrania jemu wyciekły więc zrobił ich ujawnienie tak jak chciał a wy w tym udział wzięliście za same wpływy ze wzrostu sprzedaży. jak mógł tusk zwolnić sienkiewicza jak to tusk dał ciała a nie sienkiewicz ?
            • marekzegarek   IP
              ordery, medale, wyroznienia, szpady jakies... obiady i ochrony coraz wiecej dobermanow znaczy sie a swinie jak z ,,folwarku zwierzecego,, bawia sie ucztuja lecz 70 proc. narodu klepie biedei patrzy sie na was coraz mocniej piesci zaciskajac patrzac na ten.Wstyd i hanbe tylko... ale kiedys to sie skonczy zostaniecie rozliczeni i bez niczego zostaniecie choc przeczuwacie to i ustawy odpowiednie uchwalacie ale na nic wam one beda....na nic
              • jhk67   IP
                same nudy. nudne te taśmy..........
                • dfgew4   IP
                  nudy............
                  • Maximus   IP
                    Szkoda mi tych ludzi z tygodnika "Wprost" odwalili kawał dobrej roboty ! i żeby tak ich szkalować ? ABW jak się nudzi to niech sobie jedzie do Afganistanu lub Iraku tam bardziej by się przydali a nie czepiać się niewinnych ludzi , Polski i tak nie ma bo wszystko sprzedane a ludzie nadal wieją z tego kraju , to wszystko pokazuje prawdziwe oblicze naszych rządzących , szkoda tylko że polak nie jest tak dobrze zorganizowany np jak Grek bo nikt nie ruszy tyłka aby ratować nasz kraj , zobaczcie sobie na you tube jak ci polacy co wyjechali do Holandii np i zobaczyli jaka jest różnica życia to niektórzy zamaskowani palą i deptają flagi polskie , mój znajomy kaleka w Anglii też odżył a w zacofanej Polsce były tylko problemy a Belgii mówią prymitywna zacofana Polska . Ja uważam że to początek końca Polski na jesienią ma nastąpić wielki krach gospodarczy, co naprawdę uważam za żałosne że znam przestępców którzy tu czują się zupełnie bezkarni i robią takie wałki bo kto ma kase to prawo mu nie podskoczy a naskarż na takiego to wiecie co się może stać , jeżeli Biznesmen jest wstanie odebrać policji wcześniej zatrzymany dowód rejestracyjny auta swojego pracownika i jeszcze złorzeczyć mówiąc tymi słowami "drogówka szmaciarze ja ich nauczę oni nie wiedzą z kim tańczą" tak byłem tego świadkiem , to w Polsce jest jakaś prawdziwa gangsta ludzi bogatych i to oni stanowią prawo takie jakie sobie chcą bo kto im podskoczy ? Szok! Zgroza! i to jest właśnie Polska aż wstyd się przyznać w niektórych miejscach w europie że się jest Polakiem . BRAVO 'WPROST" ZROBILIŚCIE KAWAŁ DOBREJ ROBOTY! OBY KAŻDY POLAK BYŁ TAKI , KRAJ UMIERA I NIKT GO NIE RATUJE ! BO LUDZIE WOLĄ SOBIE POGRAĆ NA FB A POLSKA NIE UMIERA DALEJ .
                    • krystyna   IP
                      ludzie dobrze wykształceni i  nieżle sytuowani , a tak prymitywnie i  bezczelnie okradaja wraz z kościołem własnych obywateli . Wykwintne lokale i kolacje , gdy niepełnosprawni dogorywaja i biedni w śmietnikach sie odżywiają...
                      • gorska r.   IP
                        ryzy donek musi odejść , a najlepiej gdy przed prawdziwym sądem karnym odpowie xza zniszczenie APolski, szkodzenie Polakom i wspoludzial w zamachu smoleńskim. A czas tegoż sąśdu zbliza się dużymi krokami.
                        • lorek. p.   IP
                          donalzwany tuskiem musi stanac przed prawdziwym sąśdem karnym i odpowiedzieć za zniszczenie Paolski, szkodzenbie Paolakom i wspoludzial w zamachu smoleńskim. a obok niego musza stanac jego kumple z bandy ktrorej przewodzi .
                          • edyta   IP
                            Ja nie moge wyjsc z podziwu jak czlowiek z tak nie chwalebnym rodowodem -na stanowisku premiera ,moze reprezentowac Polske ?!
                            Wnuk wermachtowca dla którego polskość to "nienormalność"
                            Obywatele Polscy ktorzy gineli za swoj kraj i wolnosc w grobach sie przewracaja !
                            • waldemar   IP
                              Polacy zlapmy za bron i wszystkich do 6 pokolen sprawdzic kto dzydem jest wszystki z czynisci polityki i urzeduw panstwowych zwolnic precz!!!!
                              • zenobia   IP
                                jednak to same palanty ... jeden większy od drugiego
                                • kicia   IP
                                  Ten, kto przyznał tą szpadę , jest takim samym palantem, jak obdarowany
                                  • Mariusz Pietrzak z Gdanska   IP
                                    Jakie to ma znaczenie ?? Pytam? Z każdych polityków i z każdego rządu można było drzeć łacha i zawsze tak w przyszłości będzie. Wszyscy politycy z każdej partii tak się zachowują mniej czy bardziej. Wiec mowie i oświadczam wam Polacy ze jakie to ma znaczenie co zostało podsłuchane?? Jak będziecie chcieli rozwalić obecna władze to tylko ruskie będą znowu się śmiać z nas i inne rządy ze udało się nas rozwalić. Idźcie po rozum do głowy i zastanówcie się co jest ważne obecnie i komu jest to potrzebne.
                                    • edyta   IP
                                      mimo szpady....palant pozostanie palantem :)

Najczęściej komentowane