/ Forum Jak wygrać reality show?
40    

Jak wygrać reality show?

Dodano 40
Zatrudniam się przy jednym z telewizyjnych reality show. Chcę zobaczyć, jak naprawdę powstają najpopularniejsze polskie programy.
 40
  • oswiecona juz dawno   IP
    O rany, no przecież jak ktoś ogląda te programy od paru ładnych lat, to od razu rozpoznaje mechanizm działania każdego z nich, no ludzie, normalnie Ameryka została odkryta :p Producenci sami nauczyli ludzi, jak to jest z tymi programami, przecież uczymy się przez powtarzanie, prawda? Ale wiadomo, że zawsze znajdzie się spora grupka, która wyśle te horrendalnie drogie smsy, które rzadko mają wpływ na wynik, a kolejna edycja w tv jest? Jest, bo nie chodzi o oglądalność, tylko o te smsy.
    • Kinia W.   IP
      Nie wiem, czy bardziej smutne czy żałosne. Czasami chce się wierzyć ale myślący od razu po ogłoszeniu wyników mają najczęściej zdanie zupełnie inne . Szkoda ! Nie żałuję sms-ów wysłanych na  Jurka G. czy Nataszę U. Wysyłałam na Jasia T. Natalię K. Artura Ch. Tych sms-w nie żałuję. Jeden pali papierosy, pije inny wydaje pieniądze na sms-y w nadziei, że Faworyt właściwy wygra, ten zdolny, ciekawy, niebanalny...etc
      Ten Swiat Mediów jednak stoi na głowie i chyba to się nie zmieni. Pozdrawiam i polecam kupcie bilet do Buffo to lepsze niż kolejna zle wysłanych sms-ow.K.
      • Antek   IP
        Ja w to wierzę bo wiem jak wygląda kręcenie programu gesler kuchenne rewolucję, jednym słowem masakra . TVN to dobra tv ale takie ściemy wciskają.....
        • Paweł   IP
          Nigdy nie wysyłałam sms na reality show bo wydawało mi się to ściemą, ale teraz to już na pewno nie wyślę.
          • Paweł   IP
            "No i po co Ci to było?" na pewno produkcja nie domyśli się kto napisał ten artykuł ;]
            • przemas   IP
              wg. mnie to prawda
              • Emily   IP
                Nie wiem co powiedzieć... Czy to naprawdę tak działa??? Myślicie że ten artykuł to prawda??? Przerażające... A może to wymyślone kwestie na potrzebę jakiejś manipulacji?
                • Michał   IP
                  Polecam artykuł o kulisach programu The Voice Of Poland -  wklej w google : " Jak działają media - na przykładzie talent-show "
                  • radiowiec   IP
                    KAżda telewizja to gó..no warto tylko czytac ksiązki słuchać niesformatowanego radia najlepiej jakiegos akademickiego albo dwójki i obejrzeć dobry film w kinie albo na youtube telewizja to szmaciarze
                    • Adler   IP
                      O tym, że wszystkie te tzw. "reality schow" - to ściema, wszyscy choć trochę normalni ludzie wiedzą. Ktoś, kto łudzi się - że prowadzone podczas nich"wybory" są serio, musi chyba być debilem. Jest to jakiś rodzaj rozrywki, mizernego lotu - to prawda, ale pozwalający jednak zaprezentować się osobom, o których w inny sposób nigdy byśmy się nie dowiedzieli. Trzeba podchodzić do nich z przymrużeniem oka; a ten kto tego nie potrafi, jest godnym pożałowania. Komuna raczyła nas "Isaurą", teraz mamy wysyp najróżniejszych X-Factorów, Mam talent, itp. I tamten film i obecne programy - to guma do żucia dla oczu i uszu, i tak należy do nich podchodzić. A niech sobie będą, przestańmy się onanizować ich poziomem i takimi rewelacjami, jak ten artykulik. Trzeba przyjąć za obowiązujące, stare ludowe przysłowie : Z g....a bata nie ukręcisz.
                      • asder   IP
                        mam 23 lata i juz 5 lat nie ogladam TV. Jak widac slusznie;]
                        • sceptyk   IP
                          A ja tego nie "łykam", bo jeśli faktycznie podpisują zakaz ujawniania takich faktów, to autor/autorka by tego nie zaryzykowała, a szefowie Wprost nie zaryzykowaliby sporu z TVNem czy Polsatem. W z góry ustalony wynik jakoś nie wierzę. Sprawa "rypłaby" się o wiele szybciej
                          • lolek   IP
                            Cyt."widzowie głosują na swojego faworyta a przynajmniej tak im się wydaje. Dość szybko się bowiem dowiaduję, że jeśli wyniki esemesowego głosowania nie pokrywają się z oczekiwaniami producenta, to tym gorzej dla wyników"... Podobnie sprawa ma sie z wyborami w Polsce moze to nawet obsluguja je ci sami "fachowcy"
                            • jaaaaa   IP
                              No to teraz trzeba sprawdzić kto ze współpracowników Wprost pracował przy Top Model
                              • Maciek   IP
                                Pracuję przy talent show'ach od prawie 8 lat i jedyne co mi się ciśnie na usta po przeczytaniu powyższego tekstu to KONFABULACJA. Nie chce mi się rozbierać całego tekstu na czynniki pierwsze, czepię się tylko jednego. Jeśli Pani napisała, że codzienne przez kilka miesięcy spotyka się z jurorami to na pewno KŁAMIE.
                                Bo do programów na żywo, jak jurorzy przyjdą trochę przed emisją, ewentualnie na próbę generalną, to jest dobrze, czyli max raz w tygodniu. Natomiast programy nagrywane odbywają się w kilkudniowych sesjach.
                                • HOPCIA   IP
                                  święta racja - te programy są jak telenowela - mnóstwo smutnych historyjek a na koniec wygrywa ten kto opowie najsmutniejszą, a dlaczego? Bo ludzie lubią gdy ktoś ma gorzej od nich. A do tego cała ta ściema z głosowaniem widzów - czy ktoś w to jeszcze wierzy? TEN KTO WYSYŁA SMSY :)
                                  • widz (tele)   IP
                                    Przestałem oglądać reality show już dawno. Właśnie dlatego że takie wnioski wyciągnąłem z tego co widziałem. Nie trzeba żadnych tego typu artykułów żeby średnio inteligentny widz sam się domyślił jak to wygląda.
                                    • Teoretyk   IP
                                      Żeby wygrać trzeba być prezenterem

Najczęściej komentowane