/ Forum Joanna Brodzik lesbijką
18    

Joanna Brodzik lesbijką

Dodano 18
Joanna Brodzik zagra jedną z głównych ról w spektaklu „Di, Viv i Rose” w reżyserii Macieja Kowalewskiego. W sztuce wystawianej na deskach Teatru Capitol w Warszawie występują ponadto Daria Widawska i Małgorzata Lipman. Brodzik na potrzeby roli lesbijki musiała przejść intensywny trening bokserski.
 18
  • zniesmaczona   IP
    wyszłam w połowie nuda i dno trzy idiotki opwiadaja głupoty kl ną jak szewc "najwyzszy poziom intelektu ale na czasie jedna lesbijka jedna prostytutka no i trzecia socjolożka dziwaczka poziom rozmowy ma poziomie zawodówki i to durnowacieńkich ...co to mozna oglądać ??? przekleństwami plują w twarz ! ale bilety kupowane są z funduszu socjalnego ....
    • Trzezwomyslacy   IP
      Skoro Joanna lesbijka, to ja chyba tez. :-)))
      • IRON MAN   IP
        Zaczyna się styl pisania tytułów z Onetu lub Pudelka.

Zamiast Joanna Brodzik gra w nowym filmie Di, Viv i Rose, tytuł który wskazuje na życie prywatne.
        Takich tytułów nie powinno być w dziale Kultura. Albo we Wprost zaczyna brakować kultury.
        • IRON MAN   IP
          • IRON MAN   IP
            • analityk   IP
              Ta Pani podlega modzie i skończy najprawdopodobniej u psychiatry. Pytanie jest takie czy warto było ? W życiu obowiązuje jedyna twarda zasada: nigdy nie wolno eksperymentować z naturą !
              • ndrew   IP
                W CHicago wolali po 20 dolcow za zdjecie!!!
                • azazis   IP
                  sztuka przez duże "S" nigdy nie była przyjemna w odbiorze przynajmniej dla mnie, tak to jest jak coś chce się zrobić na siłę
                  • honorata   IP
                    Niech gra co chce ,ta aktorka przyprawia mnie o mdłości
                    • analityk   IP
                      Aktorzy zmieniają często swoją osobowość grając różne role. Moim zdaniem to źle odbija się na ich psychice.
                      • NazwaMusiMiecMinimumPiecZnakowACiekaweIleMaksyma   IP
                        "Joanna Brodzik lesbijką" = "Joanna Brodzik zagra lesbijkę" ?
                        Gdyby tytuł artykułu był poprawny i oddawał realny stan rzeczy to czytelników byłoby o połowę mniej...
                        • Niedźwiedź   IP
                          Co się dzis sprzedaej: Homoseksualizm i fanatyzm religijny. Nic tylko pawia uwolnić
                          • koko51   IP
                            i dalej powinni to ciagnac bo sa jednorazowi
                            • koko51   IP
                              jako kasia i tomek byli bezbledni

Najczęściej komentowane