/ Forum Kopacz "postawiła twarde warunki" w Brukseli
9    

Kopacz "postawiła twarde warunki" w Brukseli

Dodano 9
- Potrzebowałam tej rozmowy, żeby postawić twarde warunki brzegowe - powiedziała Ewa Kopacz po spotkaniu z przewodniczącym RE Hermanem Van Rompuyem ws. pakietu energetyczno-klimatycznego UE.
 9
  • andrzej   IP
    Stajecie się dla mnie śmieszni jako dziennikarze, ciągle cytując tą wypowiedź..."Potrzebowałam tej rozmowy, żeby postawić twarde warunki brzegowe - powiedziała Ewa Kopacz po spotkaniu z przewodniczącym RE Hermanem Van Rompuyem ws. pakietu energetyczno-klimatycznego UE." Dla mnie to czysty PIJAR. Może zdobędziecie się na poznanie opinii, przewodniczącego RE Hermana Van Rompuya, na temat tych twardych warunków? A cóż to za trudne warunki, skoro, kończy on kadencję w tym roku? Śmiech pogania błazenadę.
    • naiwny   IP
      Propaganda i pijar to jedyne co POrafi ta nieudolna ekipa a twarde warunki to pewnie ŁOPATA i to ta ze Smoleńska !!!!!!!!!!
      • donek   IP
        Pewnie Tuskowi ?
        • BAZYLI   IP
          BAJ,BAJ, BAJU ZNOWUOBIETNICA GRUSZEK NA WIERZBIE, MOZNA POSTAWICTWARDE WARUNKI TYLKO NIKT W UNII NIE WEZMIE TEGO NA SERIO I POLSKA NA TYM UCIERPI
          • zefirek   IP
            Postawiła takie warunki że w Brukseli wszystkich zatkało ze śmiechu.
            • Henek   IP
              "Postawiła twarde warunki" tak samo jak "przeorała ziemię w Smoleńsku na metr głęboko"
              • Aegidius   IP
                tak się zastanawiam dlaczego żaden polski proeuropejski dziennikarz nie nazywa jej "hamulcowym" UE, tak jak nazywano Lecha Kaczyńskiego kiedy on stawiał twarde warunki.Ach te podwójne standardy salonowców.Człowiek patrzy i sam siebie się pyta za kogo oni mają przeciętnego Polaka.
                • ryhuueo   IP
                  Zmniejszyc co2hmm rlaczego jeszcze nie mamy elektrowni atomowej przeciez kazdy nasz sasiad ma by wytworzyc pewja ilosc energi trzeba spalic 4 tony wegla a w atomowej ta sama ilosc energi 2gramy uranu .w tym zlodziejskim kraju juz powinny z 3 pracowac i ciagnac polska gospodarke w gore
                  • donek   IP
                    Aaaa! A ja się zastanawiałem skąd te czarne flagi i żałoba w Brukseli ? A teraz wiem.

Najczęściej komentowane