/ Forum Rozmowy Kopacz z górnikami zerwane w nocy. "Propozycja pozostaje na stole"
17  

Rozmowy Kopacz z górnikami zerwane w nocy. "Propozycja pozostaje na stole"

Dodano 17
- Przyjechałam tu na Śląsk z bardzo konkretną propozycją, propozycją ochrony miejsc pracy dla górników, dla których pracy mam olbrzymi szacunek. Rozstaliśmy się w atmosferze, że propozycja, którą złożyliśmy, pozostaje nadal na stole. Tych, którzy będą chcieli z niej skorzystać, zapraszam do kolejnych rozmów, tym bardziej, że taką deklarację również usłyszałam - mówiła po spotkaniu Ewa Kopacz. Z kolei szefujący górniczej Solidarności Dominik Kolorz twierdzi, iż plan nie gwarantuje utrzymania kopalni dłużej niż trzy lata.
  • wojt 49   IP
    W innych regionach kraju padały duże zakłady pracy, gdzie pracowały całe rodziny i nie dostały takich odpraw i pensji przez 4 lata jak górnicy / bezpośrednio produkcyjni /, względnie zapewniano pracę w innych kopalniach. to była tragedia dla tych rodzin. Widmo szukania pracy będzie dotyczyło związkowców i pracowników administracyjnym, którzy utracą swoje miejsca pracy. Związkowcy stracą duże zarobki i ciepłe posadki. Dlatego buntują górników do strajków w imieniu swoim i pracowników administracyjnych.

Najczęściej komentowane