/ Forum Ukryta prawda
65    

Ukryta prawda

Dodano 65
Opowiada znana dziennikarka: – Sprawa dotyczy mojego byłego szefa, bardzo popularnej twarzy telewizyjnej, szefa zespołu w jednej ze stacji. W telewizji podlega mu spora grupa dziennikarzy. Moje kłopoty z nim zaczęły się od tego, jak powiedziałam mu „nie”. Któregoś dnia podszedł do mnie z tekstem: „Widzę, że nie masz majtek pod dżinsami. Jedziemy do mnie?” Rzucił też, niby w żartach: „Oprzesz się, suko, o ścianę, a ja wejdę od tyłu”.
 65
  • obiektywny   IP
    Ryba psuje się od głowy!!! Mają parasol ochronny...
    • Pawel   IP
      Gdzie sa aktywistki : Szczuka, Bratkowska I Profesora Srodzina ?
      • Bezpośredni   IP
        Jak się powie "A" to trzeba powiedzieć "B" i nie będzie tej szopki ze spekulacjami.
        • Attykus   IP
          Czytam te komentarze i zastanawiam się nad logiką tłumu i siłą sugestii. Artykuł nie przedstawia żadnych konkretów a tym bardziej dowodów na popełnienie czynu zabronionego a już wszyscy założyli że to prawda i facet jest winny. Nie twierdze że kobieta kłamie z sobie znanych powodów ale stwierdzam na podstawie postów na tym forum jak łatwo mogła by pogrążyć przynajmniej publicznie każdego faceta ze swojego otoczenia. A dopiero co teatr telewizji wyemitował przedstawienie Fryzjer. Nikt tego nie oglądał czy nikt niczego się z tego nie nauczył.
          • wlodek   IP
            Podważa to jakość naszego dziennikarstwa, które jest poprostu wybiórcze... Zamiast pomóc koleżance, wolicie kryć oprawcę. Na miejscu faceta ów dziennikarki dałbym mu poprostu po gębie... (Wybaczcie język..)
            • krystyna   IP
              Upłyneło juz trochę czasu od publikacji ,a tu cicho sza!Salon odnowy moralnej w GW,TVN,POlsat cichutko siedzi!Bo to nie dotyczy klechy tylko ich kolezki!Wstyd dla profesji dziennikarskiej!Ludzie tchurzliwi powinni natychmiast zmienić zawód!Dziennikarz to człowiek bez kompromisowy w opisywaniu swiata !!!!!!!
              • jozef47   IP
                Nazwiska ! i raz jeszcze nazwiska.....Wstyd jest nieraz wieksza kara od wiezienia....
                • mikita   IP
                  Na uklady nie ma rady Nawet jak by ta osoba zdecydowala sie ujawnic wszystko prokuraturze to w polskich realiach zaszkodzila by sobie
                  • gośc34   IP
                    To przyzwyczajenia resortowych ludzi przybyłych na czołgach.W takich celach mieli powołane "platerówki".Azjatycka zwierzyna wyciągnięta z niebytu.
                    • starababa   IP
                      a o polsacie nikt nie plotkuje bo tam się pracuje a nie lansuje
                      • córka biskupa   IP
                        sorry, ale to nie jest news. Może to być realny problem i to bardzo poważny, ale dopóki istotne fakty nie są ujawnione, nie jest to żadnym newsem. Polska musi stać się wreszcie cywilizowanym krajem. Jeśli takie molestowanie ma miejsce to powinno zostać publicznie ujawnione - tak jak to ma miejsce w cywilizowanych krajach. Nie tylko bez względu na to kto jest napastnikiem, a nawet tym bardziej jeśli jest nim osoba publicznie znana. Niech ofiara/ofiary ujawnią nazwisko sprawcy i oskarżą go publicznie. Równolegle zgłaszając sprawę prokuraturze.
                        • Miram   IP
                          Jakie to nowum? To samo przeżywałam 20 lat temu, tylko wtedy nie miałam szans na zrozumienie. Molestowanie nie było traktowane poważnie, raczej z przymrużeniem oka. Mnie i innym młodym pracownicom nie było do śmiechu. Ile przepłakałam, chciałam się zwolnić ale na szczęście trafiłam na mądrego psychologa i pomógł mi dać gnojowi odpór. Ale w psychice zrobił mi skazę.
                          • Maele   IP
                            To jest po to zeby wykupić abonament lub Gazete kupić
                            • Kroaa   IP
                              Dawajcie konkrety a nie nawijacie o znanych twarzach. Równie dobrze sobie to wszystko sobie mogliście wymyśleć.
                              • xyzdsds   IP
                                Jasne, jasne. Albo piszecie wprost, albo owijacie w bawełnę. Co z was za ludzie. W taki sposób dajecie masę miejsca do spekulacji. Pewnie o to wam chodzi. Szanowna pani dziennikarko, więcej odwagi. Niech koleś odpowie za swoje postępowanie. Po co pani zwleka?
                                • fanfan   IP
                                  Żadnych konkretów, żadnych nazwisk. Czyli ten co molestuje nadal może to bezkarnie sobie robić.
                                  • O))))   IP
                                    przykre jest to, że w tym tekście nie ma jakichkolwiek konkretów
                                    • wieloszczet   IP
                                      W tym gąszczu uczuć czuje się kamuflowanie rzeczywistości na sposób taki, że nikt nie wie, czy to on, czy jego molestowali. Pomijając równouprawnienie, powszechnie wiadomo, że sex może być łapówą... Dlatego w Wysokim Sądzie nie tak łatwo łatkę przylepić... Dla równouprawnienia warto napisać, że myślenie o potędze przekonywania TYM sposobem mają obie płcie...?! A nie...??
                                      • Tadeusz   IP
                                        Uwazam ten temat za bardzo delikatny i bardzo wazny. Obie strony (kobieta i mezczyzna) powinny byc na rowni traktowane. A tak nie jest. Kazda strona (kobieta i mezczyzna) powinna zachowywac sie godnie. W takim przypadku (skrajne wyjatki) obie strony beda sie traktowaly godnie.
                                        • erdece   IP
                                          "Znana dziennikarka" o swoim "znanym szefie"... no faktycznie - same fakty! Mam wrażenie, że Latkowski pcha Wprost wprost w kierunku szmatławej tabloidyzacji. Wybaczcie, ale taki temat na okładkę to i robienie dymu w tak prostacki sposób to zwyczajnie wstyd. Czuję się urażony tym, w jaki sposób traktujecie swoich czytelników. Czytamy Wprost, nie SuperExpress i wolimy, żeby tak zostało.
                                          • wrona   IP
                                            Awanse przez łóżko, to są standardy zdziczenia szefów
                                            • ukryty prwdziak   IP
                                              przeczytaj jeszcze raz tytuł ? i pomyśl to nie boli !
                                              • Prawy   IP
                                                kto to byl ? Czemu wszyscy w gacie wala zamiast prawde powiedziec ? Kariera i tak w tej firmie zakonczona. To czego sie bac ?
                                                • krystyna   IP
                                                  Jezeli dziennikarka mówi ze była bez radna to już koniec swiata!A co z etyka dziennikarska ,dlaczego nie nagłośniła sprawy od razu ,bo co bała się o karierę i kaskę!To znaczy że jest kiepską dziennikarką!
                                                  • alberta   IP
                                                    Prosta rada - Panie dziennikarki muszą nosić na sobie podsłuchy z włączonym nagrywaniem , a najlepiej jeszcze z miniaturową kamerką. A to obleśny dziad, który ma za sobą szefostwo stacji !!!!!!!!!!!!!
                                                    • Cucumber   IP
                                                      zły to ptak, co we własne gniazdo sra, dlaczego akurat teraz, przecież o tym typie i jego zachowaniu wszyscy w środowisku wiedzą od lat
                                                      • ścieżka   IP
                                                        "znana dziennikarka" i taka bezradna. Fajnie jest pouczać innych z ekranu telewizora co ?!
                                                        • Maria   IP
                                                          jestem wstrząśnięta tym reportażem, moja koleżanka z pracy była molestowana przez naszego wspólnego szefa, dyrektora zespołu szkół i nie odważyła się tego poruszyć na sprawie sądowej po zwolnieniu jej przez owego dyrektora. Piszcie, proszę więcej o tego typu sprawach ale z większą ilością konkretów. Trzeba pomóc kobietom.
                                                          • sondaż   IP
                                                            co obstawiacie ?
                                                            tvn ?
                                                            tvp ?
                                                            polsat ?
                                                            • (wujek) Olek   IP
                                                              Mozliwe. Skutek wyluzowania obyczajowego. Jak najbardziej w tym swiatku. Oby wiecej kobiet sie temu opieralo, nie dawalo sie uzyc i wyrzucic. Jak to jest w (nied-)oswieconym 21. wieku: Wyluzowana seksualnosc gwarancja zdrowia a kontrolowana przez rozsadek i szacunek to zrodlo choroby?

Najczęściej komentowane