/ Forum Znieczulica społeczna - choroba XXI wieku
9    

Znieczulica społeczna - choroba XXI wieku

Dodano 9
Obojętnie patrzymy na to, co dzieje się tuż obok nas: w autobusie, na ulicy, za ścianą. Eksperci twierdzą, że to znak czasów. Choroba XXI wieku.
 9
  • kkk12   IP
    Przyczyną znieczulicy jest grzech(którego wpływ jest już od embriona np matka pali papierosy lub rodzicami dziecka są ludzie totalnie zepsuci bez miłości do kogokolwiek w skutek czego też przekazują złe zasady z natury złe,które niszczą duszę dziecka) który niszczy na naturę człowieka tak ,że staje się on nie zdolny do miłości.A przecież w miłości jest współczucie,troska,chęć dobra drugiego człowieka i największe szczęście.
    • ...hag   IP
      To efekt przeludnienia. Wyobraźcie sobie, że drugiego człowieka widzicie raz na miesiąc. Ostry przykład ale obrazuje obecny "przepych" ludzkiego istnienia. Gdzie nie spojrzę wszędzie ktoś i jego coś. Natura się sama broni.
      • odyniec 11939   IP
        nasepuje szybko dehumanizacja zycia spoleczenistwo boi sie swoje zycie.prawo stanowia ludzie , dbajacy tylko o swoje interesy nie czuli na krzywde inedze innych bogiem stal sie pienadz.
        • burak   IP
          Poruszam sie o kulach.Idę facet siedzi pod płotem z spuszczona głowa.Pytam ?odpoczywa pan?zmęczony?Podniusł głowę i do mnie co chcesz mnie okraść?nie myślałem że pan potrzebuje pomocy.Wstał dał mi w szczekę padłem na ziemię .I tak się skonczyła moja pomoc .
          • Shlomo   IP
            Tego wlasnie chca rzadzacy. Solidarnosc wymknela sie spod kontroli. Drugiej juz nie bedzie.
            • wyborca   IP
              Dlaczego tak jest?: bo jak ktoś zgłosi na policję, to potem jest bez końca ciągany za świadka aż do uprzykrzenia. Ile razy bandyta odwracał kota do góry ogonem, że to on został napadnięty, a sady wierzą bandycie niestety.. Więc nie dziwcie się, że ludzie wolą ominąć z daleka, aby nie napytać sobie kłopotów za swój ludzki odruch.
              • fffff   IP
                to jest efekt takich ustaw, jak ostatnio przepchnięta w Polsce. Wszechwładza państwa i człowiek, który nie może nic. Raj dla degeneratów, bo oni "prawo" mają gdzieś z zasady.
                • bezpartyjny   IP
                  Jeszcze inną przyczyną znieczulicy jest ubezwłasnowolnienie społeczeństwa przez miliony przepisów. Od wszystkiego są "wyspecjalizowane" służby. Wichura przewróci drzewo, to musi przyjechać Straż Pożarna, bo właściciel nie może go ruszyć. Stanąć w czyjejś obronie?! - też można być ukaranym. Resortowi urzędnicy, bo to oni popisują się największą twórczością, powinni być premiowani od ilości przepisów zgłoszonych do sejmu, do uchylenia.

Najczęściej komentowane