/ Forum Afera taśmowa. Bieńkowska: Za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota

Afera taśmowa. Bieńkowska: Za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota

Dodano 220
Na taśmach opublikowanych przez tygodnik "Do Rzeczy" zarejestrowano wypowiedzi ówczesnej minister infrastruktury i rozwoju Elżbiety Bieńkowskiej na temat pensji jej znajomej. - Mówi, ja dostawałam, powiem ci 6 tysięcy... 6 tysięcy... Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota... To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował - pada w rozmowie Bieńkowskiej z Wojtunikiem.
 220
  • bat na lewacką dupu   IP
    że takie szlauchy żon-dziły Polską
    • prawdziwy polak   IP
      Dziadowskie państwo. Bieńkowska miała racje, mówiąc, że zatrudnianie podsekretarza stanu za 6 tys. złotych to skandal, bo to może oznaczać jedno, albo ten podsekretarz stanu jest idiotą albo złodziejem, bo pełniąc tę funkcję za takie pieniądze, przy kosztach związanych z reprezentacją Polski i przy jego odpowiedzialności za powierzone obowiązki to trzeba być idiotą (tj. zero merytoryki) albo złodziejem ( tj. liczyć na szacher macher typu rozliczanie delegacji przez panów z PiS, udających się do Hiszpanii). Wszelkie skróty tego nagrania Bieńkowskiej w postaci "trzeba być idiotą albo złodziejem pracując za 6 tys. zł. - to manipulacja w stylu "ciemny lud to kupi". Nie dziwmy się, że wielu znających się na rzeczy nie chce brać udziału w rządzeniu krajem za śmieszne pieniądze (adwokaci, profesorowie z docenianym na świecie dorobkiem naukowym, biznesmeni) oferowane przez państwo. Dlatego mamy złe prawo i złe zarządzanie. Kto reprezentuje PiS i Kukiza? Jacy wielcy doradcy doradzają politykom PiS i Kukizowi? Jak sobie na to odpowiecie drodzy forumowicze - to nie będziecie mieli wątpliwości na kogo głosować w obecnych wyborach parlamentarnych.
      • surowa   IP
        taki Tusk wykiwał Polaków i znalazł sobie prace w Niemczech u Merkel
        • Obserwator.   IP
          Dzięki kelnerom, którzy zrobili dobrą robotę ,Polacy dowiedzieli się jakiego pokroju ludzie żądzą
          dzisiejszą Polską. Bieńkowska wstydź się. Dla tej pani 6 tys.zł. to grosze. Dyskusja elyt na poziomie
          z pod budki z piwem.
          • hen-gin   IP
            Treść została usunięta
            • muuuuu   IP
              Durna, wredna, arogancka baba. Po tym jak przyznała, że chodzi do wróżki powinna się ze wstydu spalić, zacofana, baba wierząca w gusła. Zamiast zamilczeć i zniknąć z oczu normalnym ludziom to się wymądrza.
              • Maciej Mackiewicz   IP
                Niech przyjdzie na miesiąc do pracy do szpitala i utrzyma za to "coś" co zarobi swoją rodzinę !!! Mam nadzieję, że w szpitalu szybko jej pielęgniarki, salowe, ratownicy medyczni i pozostali pracownicy otworzą nie tylko oczy za to co opowiada. Wstyd i hańba !!! Niech się zastanowią dobrze również moi niektórzy koledzy - którym ta pani pluje w twarz, zanim będą wygłaszać swoje sądy wobec innych ludzi o odmiennych poglądach. Smutne ale niestety tak wygląda obecnie Polska rzeczywistość :( Mam nadzieje, że #Kukiz nie będzie brał co popadnie i jednak wprowadzi selekcję idąc do sejmu aby takie osoby i jej koledzy z obecnej władzy nie znalazły u niego tzw. miękkiego lądowania !!! A będzie miał chętnych na takie lądowanie coś tak czuje :)
                • bez-nazwy   IP
                  Niech przyjdzie na miesiąc do pracy do szpitala i utrzyma za to "coś" co zarobi swoją rodzinę !!! Mam nadzieję, że w szpitalu szybko jej pielęgniarki, salowe, ratownicy medyczni i pozostali pracownicy otworzą nie tylko oczy za to co opowiada. Wstyd i hańba !!! Niech się zastanowią dobrze również moi niektórzy koledzy - którym ta pani pluje w twarz, zanim będą wygłaszać swoje sądy wobec innych ludzi o odmiennych poglądach. Smutne ale niestety tak wygląda obecnie Polska rzeczywistość :( Mam nadzieje, że #Kukiz nie będzie brał co popadnie i jednak wprowadzi selekcję idąc do sejmu aby takie osoby i jej koledzy z obecnej władzy nie znalazły u niego tzw. miękkiego lądowania !!! A będzie miał chętnych na takie lądowanie coś tak czuje :)
                  • Wkurzona   IP
                    Bieńkowska do dymisji !! Zacznji robić 1000zl miesięcznie to może zaczniesz w koncu mózgu uzywac za nim cos powiesz !!
                    • Skorpion   IP
                      To niegrzeczne podsłuchiwać. a czy grzeczne i moralne jest wygadywanie takich słów ale obłuda.
                      • olala   IP
                        Ogłaszam rozpoczęcie kolejnego odcinku serialu "Raj w Polsce". Trzeba nakarmić ciżbę nowymi sensacyjnymi nowinkami na temat, jedna pani drugiej pani powiedziała to i owo. Masa domaga się kolejnych afer, więc trzeba je produkować en masse dla celów rozrywkowych. A kelnerzy będą sobie mogli dorabiać jako tajni agenci.Gratulacje dla polskich slużb wywiadowczych.
                        • jurek   IP
                          Suchy chleb i wode powinna dostac i w kamieniołomach pracowac od rana do wieczora
                          • Johnnie   IP
                            Tłumaczenie Wojtunika jest mętne i w sejmie widać było jak kłamie - to się czuje! Mam nadzieję, że Narodowcy zrobią z tym porządek, w końcu naraził ich na 3 m-ce aresztu!!!
                            • polska bieda   IP
                              to moje 1500 by jej na baterie do wibratora niestarczyło.
                              • dewajtis   IP
                                : ) Polak Patriota.
                                Zgadzam się w pełni. Niestety, to są rozmowy prowadzone przez najwyższych urzędników i funkcjonariuszy Państwa Polskiego za państwowe pieniądze opłacane speckartą przyznaną dla VIP-ów oraz dotyczące czynności jak najbardziej służbowych. W zwykłym kraju tacy rozmówcy powinni najpierw zwrócić przeżarte i przepite pieniądze do państwowej kasy, a po wyjściu na światło dzienne ich wynurzeń podac się do dymisji. Na szczęście żyjemy w państwie o nazwie którego w Królu Ubu pada stwierdzenie, że Polska to kraj, którego nie ma. I nasza rozmówczyni zostaje posłana na jedzenie brukselki, gdzie nie musi zarabiać jak idiotka w złotówkach. Proste, nieprawdaż?
                                • Polak Patriota   IP
                                  Podsłuchiwanie prywatnych rozmów jest obrzydliwe. Do tego jest zdolne tylko jedno ugrupowanie. Nigdy na takich szpiclów nie zagłosuję!!!
                                  • Rysiek   IP
                                    To co wygadują te gady przekracza wszelkie granice rozsądku. Bieńkowska o minie dmuchanej lalki z sex shopu ujawniła swoje prawdziwe JA niczym nie różniące się od reszty tej POkracznej bandy.Nigdy nie głosowałem za Jarosławem bo to taka sama porażka jak PO. Jednak szlag mnie trafiam jak czytam co banda złodziei od rudego myśli i mówi przy kielichu. I pomyśleć że ja na nich płacę podatki. Won, na jesieni głosuję na PiS, niech się zabierają im ostro do tyłka i wycinają w pień całą tą bandę złodziei. Bieńkowska nie jest godna dzielić miejsca na parkingu z byle dziw... a tu proszę rudy zafundował jej stanowisko w Brukseli. Kompromitacja nic dodać nic ująć
                                    • surowa   IP
                                      urzędasy maja pensje powyżej 10000 zł
                                      • metronom   IP
                                        Szkoda, że nigdzie nie ma informacji, o jakim stanowisku za 6.000 rozmawiano. Raczej nie o sprzątaczce.
                                        • Graf von Zeppelin   IP
                                          Niedługo odeślemy Bienkowską i innych złodzieji z PO na śmietnik historii.
                                          • asder   IP
                                            Trzeba coś z tym zrobić, jesień szybko nadejdzie i mam nadzieje , że Naród w końcu dobrze wybierze
                                            • KUKEN   IP
                                              Metoda POkomuchów,atakować ile się da i głośno krzyczeć,zobaczcie jak nas Biją!!! Najlepiej chyba będzie,że nim krzyknie to przedtem nalęży dać mu w japę.Może to nic mu nie da,ale co dostanie to już nikt mu nie odbierze!
                                              • no nareszcie   IP
                                                no wreszcie jest cisza wyborcza
                                                • kolezanka   IP
                                                  Robia nas w capa, ponizaja, wysmiewaja, okradaja ale chca byc kochani. Maja takie ludzkie uczucia, ze chcieliby zebysmy w wyborach na nich jeszcze glosowali.
                                                  • bogdan   IP
                                                    srał was pies debilni politycy co kraj sprzedaliście za 30 w tym wypadku euro
                                                    • kolezanka   IP
                                                      Nocne Rozmowy Polakow.

- Ktora godzina smieciarzu ?

- Wpol do czwartej prosze ku...wy.
                                                      • stress   IP
                                                        Ja poproszę malinki i nie pogardzę halibutem:)
                                                        • adolf   IP
                                                          A to rura bardaszana... :D
                                                          • POszmaciaze   IP
                                                            Wiec co ta suka Bienkowska robi jeszcze w rzadzie na bruk ze zdzira to nie jest Polka tylko zlodziejska blac
                                                            • Dorota   IP
                                                              Pani Bieńkowska
                                                              Mam dwójke dzieci i pracuje w firmie na produkcji za 1300zł. Kim w takim razie jestem? o podwyżce przez pracodawce nie ma mowy.... więc kim pytam się!!!!!!????

Najczęściej komentowane