/ Forum Schetyna zabrał głos ws. dymisji w rządzie
11    

Schetyna zabrał głos ws. dymisji w rządzie

Dodano 11
Minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna skomentował dymisje, do jakich doszło w rządzie Ewy Kopacz. W jego opinii decyzje personalne premier "muszą przynieść efekt". Polityk jest przekonany, że będzie on pozytywny,
 11
  • logika   IP
    Jaki cel ma wizyta Grzegorza w Izraelu? Jaki cel miała wizyta Ewy w Watykanie? Cisza w eterze.
    • COGITO_ERGO_SUM   IP
      myślę, ze na stołek marszałka sejmu powinien ... powrócić niesiołowski (był już wicemarszałkiem)! niesiołowski to doświadczony polityk -- zobaczcie do ilu partii i koterii należał! ... i co wtedy mówił -- np. o PO! nie sądze, żeby był "zielonym ludzikiem", ale ... JAKO JEDEN Z NIELICZNYCH W SEJMIE UWAŻA, ŻE ... ZBRODNIA KATYŃSKA TO NIE BYŁO LUDOBÓJSTWO (też do sprawdzenia w net-cie)! dzisiaj PO schowała tego elokwentnego pajaca, ale myślę, że taki "zacny" człowiek b. by pomógł PO w jesiennych wyborach!
      • czy ja to ja a ty to ty?   IP
        Jeżeli nazwiska wschodzące będą lepsze od tych odchodzących,to powstaje pytanie: dlaczego do tej pory rządziły nami nazwiska drugiej albo trzeciej kategorii,a dlaczego nie rządziły nami nazwiska,które teraz wzejdą będące lepsze od tych odchodzących?chłopkuroztropku
        • naiwny   IP
          shreku jedyne co ci zostało to założyć koło łowieckie i razem z ciamajdą chodzić na POlowanie !!!!! wasz czas odchodzi w niebyt !!!!!!! i bardzo dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
          • franek   IP
            ...nie pomoze juz nic... Dymisja CALEGO rzadu bylaby przynajmniej wyjsciem honorowym ! Polecam do przemyslenia , pani premier. Oplaci sie.... A tak, tylko WSTYD, NIESMAK i poczucje niesamowitej kleski pozostana... naprzwde dobrze radze....
            • kocisza   IP
              Cisza w eterze na temat rozpaczliwych rozmów Schetyny (naczelnego rabina PO) z władzami Izraela, by wymyślili jakiś następny sposób na powrót do władzy. A swoją drogą, czy ktoś zastanawiał się dlaczego Schetyna zawsze wypływa? Teraz już wiecie. To jest szara eminencja tego platformerskiego rzą... rozwiń całośćdu opłacanego judaszowymi srebrnikami z Izraela (satelity USA) i USA.
              • .WYROCZNIA   IP
                Po ogłoszeniu przez Kopaczową nazwisk nowych posłów sondaże poszybują w dół
                • Obywatel   IP
                  Schetyna, obyś Ty także jak najszybciej zniknął z polityki...
                  • kibic   IP
                    Ale to już było ! i czekają odnowione cele !

Najczęściej komentowane