/ Forum Nałęcz: Związki partnerskie nikomu nie szkodzą
30  

Nałęcz: Związki partnerskie nikomu nie szkodzą

Dodano 30
Doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego prof. Tomasz Nałęcz oraz polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej Joanna Senyszyn dyskutowali na antenie TVP Info o kwestii legalizacji związków partnerskich.
  • AWERS   IP
    nie mam nic do homoseksualistów , mogą sobie robić co chcą w swoich czterech ścianach, mogą co chcą w swoich klubach i knajpkach - ja tam nie wejdę, mam inne "zwykłe" :-) , i w tych właśnie zwykłych , jeśli zagoszczą wspomniani, czego im nie bronię, to niech się zachowują jak goście i wg reguł ogólnie przyjętych przez większość. Takie nachalne obwieszczane światu, propagowanie swoich preferencji właściwie już bez powodu, bo nikt ich nie wytyka palcami, świadczy o braku elementarnej ogłady, kultury i kolejnym zjawisku chorobowym jakim niemalże jest - ekshibicjonizm.
    Pozdrawiam i życzę samodzielności w myśleniu , a nie pojmowaniu trendu, mody, dążenia do poprawności "ewropejskiej" za naukowe, lub demokratyczne usprawiedliwienie nieprawidłowości chociażby tylko w kulturalnym się zachowywaniu :-)

Najczęściej komentowane