/ Forum Sikorski wcale nie odejdzie? Borowski przewiduje konflikt z PSL
33    

Sikorski wcale nie odejdzie? Borowski przewiduje konflikt z PSL

Dodano 33
Byli marszałkowie Sejmu Marek Borowski oraz Ludwik Dorn na antenie TVN24 rozmawiali o sporze w koalicji dotyczącym obsadzenia stanowiska marszałka Sejmu po zapowiedzi rezygnacji z urzędu złożonej przez Radosława Sikorskiego.
 33
  • misiewicz r.   IP
    Ta cala banda ryzego z Sopotu powinna w calosvci zasiasc na ławie oskarżonych i odpowiedzieć k,marnie za totalne zrujnowanie Polski
    • Stanisław R   IP
      Z chwilą złożenia rezygnacji przez Marszałka Sejmu jego funkcję przejmuje
      automatycznie najstarszy Vice - marszałek Sejmu. Tak podaje Wikipedia nie
      wspominając nic o przyjęciu przedtem rezygnacji przez Sejm. Nie konfrontowałem
      tego z innymi przepisami prawnymi a warto to sprawdzić !
      Jeżeli ten zapis w "wiki" jest zgodny z aktami prawnymi, jakakolwiek dalsza
      działalność Marszałka Sejmu po złożeniu rezygnacji nie ma podstaw prawnych.
      • korab52   IP
        Gdyby policzyć skandale obyczajowe, dyplomatyczne, finansowe etc. w których padało nazwisko Pana Marszałka to starczyłoby tego na kilka gabinetów rządowych, ale nie ma większego znaczenia bo od wielu lat żyjemy w warunkach sparszywienia elementarnych zasad przyzwoitości; i nie za te skandale odchodzi Pan Marszałek, odchodzi z powodu projektu Partnerstwa Wschodniego, który zakończył się polityczną katastrofą, doprowadził do poważnego kryzysu w regionie i dramatycznie osłabił wspólnotę europejską; jeszcze długo będziemy przezwyciężali jego tragiczne skutki, a swoją drogą facet który wymyślił strategię wschodnią i pominął w niej Rosję zasługuje definitywne pożegnanie z polityką....
        • apropo   IP
          Jan Vicek nie jest profesorem, dlaczego powtarzacie brednie.Był owszem profesorem kontraktowym na krótko,takim profesorem może być każdy.
          • Sokular   IP
            Jego dymisja a szczególnie tryb (władza wykonawcza ogłasza dymisję szefa władzy ustawodawczej.....) są złe!!!!!! szkoda też Jego.Przerasta tych ,którzy chcą Go zastąpić ale te "procedury" już znamy.Lepszego od siebie trzeba sprowadzić do parteru .......
            • franek   IP
              ...ale na soltysa, to on sie nadaje.....
              • surowa   IP
                krętacz dalej jątrzy "murzyńskość sikorskiego"
                • KUKEN   IP
                  Nim odejdzie Goguś ,należy najpierw rozliczyć go z kasy sejmowej na wyjazdy cholera wie gdzie.Jego wyjazdy są wyjątkowe bo korzysta z BOR-u.
                  • JERZY   IP
                    MURZYN ZROBL SWOJE I PSL MOZE ODEJSC. PLATFORMA PONIZA WYSLUGUJACY SIE JEJ OD OSMIU LAT PSL I NIE CHCE ABY Z JEJ PARTII WYSZEDL KANDYDAT NA MARSZALKA SEJMU. TYLE JEST WARTA KOALICJA Z PO
                    • St. Kapral   IP
                      Sąsiad powiedział żonie dwadzieścia lat temu, że się wyprowadzi. Jak dotąd to nie nastąpiło, ale przynajmniej okazał chłop charakter.
                      • ANETA   IP
                        SIKORSKI NIECH SZYKUJE SZCZOTECZKI DO ZĘBOW JAK WLADZE PRZEJMIE PIS NA JESIENI .TAK POWIEDZIAL PAN STONOGA KTORY NA TAŚMACH SLYSZAL O WIELE WIĘCEJ OD NAS.
                        • Dość pierdzielenia!   IP
                          A czemu niby "Nastąpił bardzo niedobry dla Sejmu fakt, że to premier dymisjonuje marszałka Sejmu" skoro marszałka powołuje i odwołuje sejmowa większość której szefuje właśnie premier?
                          Próbujecie tym stękaniem mydlić oczy wyborcy, bando clownów!
                          • franek   IP
                            Dla wiekszosci Polakow,to ten Sikorski jest pospolitym kryminalista,ktory wspoluczestniczy w psuciu panstwa polskiego.Na szczescie rzady tych przestepcow sie koncza.Polacy domagaja sie powrotu panstwa prawa,by tacy ludzie juz nigdy nie przenikneli do polityki...
                            • obywatel   IP
                              Jak to sie dzieje , ze jeden z najbardziej znienawidzxonych i najgorszych rownieczesnie politykow w Polsce , jakim jest Sikorski jest niezatapialny ? . Zaczy ja wiem jak to sie dzieje i wy tez pewnie wiecie a jak ktos nie wie , to niech zapyta jego zony .
                              • kowalski   IP
                                To co robi gang PO-PSL to dalsze oszukiwanie Polaków.Ten cyrk z "marszałkiem" Sikorskim wygląda na ustawkę.
                                • naiwny   IP
                                  Pijarowska zagrywka typu "nie chcem ale muszem" !!!!!!!!! typowe dla szkodników POlski !!!!!!!!!!!.
                                  • BAZYLI   IP
                                    TRUDNO SIE ODERWAC CWANIAKOWI OD KORYTA. PROBOWAL USTALIC DZIEN PARLAMENTARZYSTY W SEJMIE I NIC. ZAPROPONOWAL DUZE PODWYZKI DLA POSLOW W SEJMIE I NIC. ZAMKNOL NIELEGALNIE Z KONSTYTUCJA BIURO DUDY I WYRZUCIL PRACUJACYCH TAM LUDZI I ZNOWU NIC. SIKORSKI BYL SLABYM MINISTREM SPRAW ZAGRANICZNYCH ALE JESZCZE SLABSZYM MARSZALKIEM SEJMU. CZY MA POZOSTAC? JESZCZE JEDEN GWOZDZ DO TRUMNY PLATFPRMY
                                    • edyta   IP
                                      jak to nie odejdzie ?! on powinien wypie...lać i przed sądem skończyć !
                                      • ja jestem   IP
                                        słuchałem sobie rozmowy sikorskiego z rostowskim. z jednej strony to nieładnie podsłuchiwać z drugiej jako wyborca byłem ciekaw o czym deliberują politycy w kuluarach. ludziska kochane - jakie tam głupoty były poruszane ! sikorski ma obsesję na punkcie Kaczyńskiego a rostowski to po prostu cwaniaczek którego cały cel życia to sobie poświrować za cudze. klapki mi z oczu opadły i myślę ,że nie tylko mi i dla tego wygrał Duda. Kaczyński dobrze wykorzystał fakt upublicznienia tych rozmów bo wystawił człowieka na poziomie którego te wacki z platformy nigdy nie osiągną. dlaczego tak twierdzę ? bo posłuchałem sobie ich rozmowy i po 15 minutach miałem dosyć. zwykłe tłuki napompowane przez media.
                                        • Wiktor   IP
                                          Dodam jeszcze raz ten wątek Sikorski - Ławrow . Nikt z komentatorów nie zwrócił uwagi na fakt iż rok do roku, miesiąc do miesiąca Sikorski starał się kopiować każdy gest, każdy ruch, mimikę i ubiór Ławrowa. To był jego cichy, uwielbiany mentor. Doszedł w tym do perfekcji. Posłuchajcie kiedy Sikorskiemu ochrypł i obniżył się głos. Porównajcie jego wywiady z wywiadami Ławrowa. Zobaczcie jakie podobieństwo i mowy ciała . I jego ciąg w stronę Mistrza, bezustanny, tak pociągnął za sobą Polskę aby tylko być bliżej niego zawsze i wszędzie. Poczytajcie i porównajcie. Boję się tylko że oni mają jakiś ruch w zanadrzu o którym jeszcze nie wiemy, nie są na tyle spanikowani na ile powinni być. Obym się mylił. Wiem Sikorski że czytasz Wprost więc i komentarze czytasz, szczególnie o sobie. Cieszy mnie to, pa.
                                          • Wolna Polska   IP
                                            Rzady przestepcow z PO dobiegaja konca ,gdyby wybuchla wojna domowa w Polsce osobiscie bym do tych cweli strzelal
                                            • BEZ-TYCH-GIER   IP
                                              TOW. BOROWSKI (niezależny towarzysz -- pardon: poseł) znalazł się w parlamencie w wyniku UBOJU RYTUALNEGO TUSKA, który "ujaił" działaczy PO w terenie i wstawił na listy post-komuchów: m. borowskiego, d. huibner, d. rosatiego, b. arłukowicza, hausnera, ...
                                              • Konrad   IP
                                                Niech ta  P rzestępcza O rganizacja zostawi wreszcie Polskę i polaków w spokoju.
                                                • Wiktor   IP
                                                  Szanowny Panie Marszałku Sikorski, nic nie szkodzi że Pańska małżonka została wytypowana jako jedyny Polak do przyjęcia instrukcji grupy Bildenberg co do dalszego trybu postępowania polityków PO w najbliższym czasie. Jest Pan znienawidzonym przez Polaków człowiekiem, musi z tym Pan żyć, będzie Pan najbardziej wirtualnie pogardzanym obywatelem Rzeczypospolitej ostatnich lat. Ten niski chrypiący głos, okularki, to upodabnianie się na siłę do Ławrowa, wie Pan co? w d.... się Panu poprzewracało. Liczę dni do chwili kiedy żadna ze stacji nie będzie miała nawet ochoty aby podejść do Pana z mikrofonem.

Najczęściej komentowane