/ Forum Olbrychski: Popieram decyzję policji. Zapamiętam tę nauczkę
13  

Olbrychski: Popieram decyzję policji. Zapamiętam tę nauczkę

Dodano 13
Daniel Olbrychski w rozmowie z portalem RMF24 powiedział, że po zatrzymaniu go przez policję, gdy dopuszczalny poziom alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu był zbyt wysoki, zamierza dobrowolnie poddać się karze.
  • NMC!!!   IP
    Można by skwitować wpadka celebryty i zostawić. Tylko ,że Daniel O. nie jest pospolitym celebrytą. Ma potężne zasługi w swoim fachu i nikt i nic mu tego nie odbierze.
    To po co napisałem o celebrycie?-
    Daniel O. nie ustrzegł się a nawet dał wciągnąć pokusie by celebrytą też zostać i to w szczególnie wredny sposób. Myślę ,że warto przypomnieć- nie nie łudźcie się ,że o jego skłonność do skandalizowania i łatwość w pakowaniu się w przeróżne (pranie po pysku, szabelki itp) mi chodzi o nie!
    Daniel O. Jakieś c.a 25 lat temu wrócił był z emigracji!!! (nigdy de facto emigrantem nie był):)). Ale , w życiu publicznym i medialnym zajął się pouczaniem!!!. Wy polaczki musicie się nauczyć:....... umowy czytać, podpisywać i przestrzegać, prowadzić się ..... to może kiedyś będziecie europejczykami. Jego słowa jego pomysł na życie, wówczas- tak Daniel O. był pełną gębą celebrytą.Żostało mu do dziś w wielu aspektach pozazawodowego życia "wielkiego artysty".
    Dziś litość nad staruszkiem miesza mi się z dziką satysfakcją, że bufona dopadł cień europejskiego żulika.
    Nie, moi drodzy - mylicie się sądząc ,że tak w czambuł potępiam używanie!!! O nie, alkohol jest dla ludzi!!!!
    Pić trza umić!!! i słynne "Po co mi pralka ,mam żonę!!! Tak to są podobne do wygłaszanych 25 lat temu mądrości Daniela O.
    Tyle ,że błądzić jest rzeczą ludzką. Piłem ,jechałem toż z podniesionym czołem poniosę konsekwencje i tu z jełropiejczyka ba łobywatela świata wylazł burak!!!. Ściemę walić będę i butelkę wina wczoraj obaliwszy żonę zaprzęgnę do robienia maluczkim wody!!! z mózgu. To jest najbardziej obrzydliwe - jak się chce robić za "wielkiego człowieka" "ałtorytet" , wzór Polaka i obywatela to wpadkę bierze się na klatę a nie na żonę!!!
    Danielowi O. brakło zwyczajnie klasy.

Najczęściej komentowane