/ Forum Sprytne odchudzanie. Jak przyspieszyć metabolizm?
27    

Sprytne odchudzanie. Jak przyspieszyć metabolizm?

Dodano 27
Herbatki, suplementy… czy rzeczywiście pomogą schudnąć? Firmy kuszą a eksperci są raczej ostrożni w ocenianiu ich skuteczności. Kiedy ich stosowanie przynosi widoczne rezultaty?
 27
  •  
    Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz figurena jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.
    https://biodyne.org
    •  
      Odchudzanie to cały proces, nie tylko jednorazowy "numerek". Odchudzanie składa się z wielu czynników. Przede wszystkim utrzymanie odpowiedniej diety lecz nie radykalnej. Organizm trzeba przygotowywać stopniowo do nowych porcji i nowej rutyny żywieniowej. Poza tym, trzeba też troszkę się ruszać, masa sama nie spadnie. Ja dodatkowo stosuję suplement diety, ale jako wspomagacz a nie główny środek odchudzający. Mogę go polecić:
      https://byc-zdrowym.pl/green-coffee-5k-tabletki-z-zielona-kawa-opinie-cena-efekty/
      Pamiętajmy jednak, że do odchudzania trzeba się przygotować i trzeba w nim uczestniczyć a nie stać obok i czekać na rezultaty.
      •  
        Nie ma sensu brać najtańszych środków, które są niewiadomego pochodzenia. Ja polecam ten ranking: https://10kg.pl/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-bez-recepty-ktore-sprawia-ze-schudniesz/
        •  
          Wszystko fajnie ale na moje oko to te kapsułki niewiele dają. Myśle, że najlepsze będą diety odchudzające z wyoską zawartością węglowodanów. Takie mam wrażenie, że te tabletki to ic tylko wyciąganie pieniędzy. Zastanówcie się co wrzucacie.
          •  
            Jeżeli już chcemy stosować jakieś suplementy to tylko sprawdzone. Ja mogę polecić taki ranking tabletek na odchudzanie http://ctn.com.pl/skuteczne-tabletki-odchudzanie/
            •  
              Ja myślę o tabletkach na odchudzanie Slimberry, znalazłem takie opinie:
              https://z-pamietnika-dietetyka.pl/slimberry-opinie/
              Pytanie czy to dobry wybór czy coś innego? Strasznie mnie to zastanawia. Chcę schudnąć 15 kilogramów do wakacji.
              •  
                Osobiście uważam, że nie ma czegoś takiego jak droga na skróty, co potwierdza chociażby ta publikacja:
                https://zdrowitek.pl/jak-szybko-schudnac/

Mam zresztą wątpliwości czy określenia "szybko" i "zdrowo" można stawiać obok siebie mówiąc o odchudzaniu. Raczej jedno wyklucza drugie.

Preferuję zdrową opcję dlatego w moim przypadku metabolizm przyśpieszam poprzez wykorzystanie naturalnych przypraw (pieprz Cayenne, Kurkuma) i aktywności fizycznej. Nie wierzę, że suplementy mogą okazać się "receptą na całe zło", dlatego ich nie stosuję. Wszak, gdyby tak było... skala otyłości i nadwagi na pewno nie byłaby tak duża.
                •  
                  Moim zdaniem wiele ciekawych porad na odchudzanie można znaleźć na https://doktorfit.edu.pl
                  • KaskaMazurekk   IP
                    A ten suplement - https://heltio.com/pl/chocolate-slim znacie? Faktycznie tak przyspiesza metabolizm? Ktoś go stosuje i poleca?
                    • kasia   IP
                      sporo osob stosuje teraz suplement b shape sama sobie kupilam bo jest na bazie naturalnych skladnikow i to mnie najbardziej przekonuje, b shape ma ekstrakt z nasion fasoli, przyspiesza metabolizm i hamuje apetyt wiec jest wszystko czego potrzeba osobie ktora nie ma za duzo czasu na trening
                      • GosiaG   IP
                        Tak Novoslim to dobry wybór, w moim przypadku również przynosi zadowalające efekty. Jeszcze trochę i osiągnę cel
                        • Estera   IP
                          Ja na spokojnie odchudzam się poprzez ograniczenie jedzenia i aktywność fizyczną oraz chcę dorzucić Novoslim gdyż koleżanka go stosuje i ma mega efekty
                          • jolanta   IP
                            Odchudzać się to trzeba wiedzieć jak to zrobić. Ja stosowałam dietę 1000 kalorii, Dukana, Kwaśniewskiego. Efekty na krótko straszne jojo i do tego pojawiły się problemy z nerkami i wyniszczenie organizmu. Teraz wiem, ze sama dieta i do tego nieumiejętna niczego nie załatwi. To musi być cały system oparty na wiedzy. Zapoznajcie sie z ksiazką Odchudzanie z elementamii fizjologii i biochemii, tam pisza jak działa naprawdę nasz organizm obalaja mity na których żerują inni. Od 7 miesięcy odchudzam sie systemem fizjologiczny zgodnie z tą ksiazką. Mam 15 kg mniej bez jojo i czuję sie świetnie. Wyniki wróciły do normy i chce mi sie żyć. Naprawde lepiej wiedzieć co i jak robic bo mozna zrobić sobie krzywdę...
                            • Lilka   IP
                              A na mnie zadziałał Therm Line Fast,dobrze wyregulował moją przemianę materii i w połączeniu z dietą pomaga mi chudnąć.Fajnie też spala tłuszcz,dzięki zawartości pieprzu kajeńskiego.Przy zastosowaniu diety i suplementu udało mi się schudnąć 6 kilo przez miesiąc.
                              • annaw   IP
                                Jak chcecie schudnąć jeszcze tego lata polecam Wam tabletki Slimcea. Sama schudłam 12kg i tego lata wyjdę na plaże bez wstydu.
                                • Zofia   IP
                                  Odchudzanie to wcale nie taka prosta sprawa. Wielokrotnie próbowałam diet, ale albo chodziłam głodna albo brakowało mi czasu na przygotowanie tych "mini" porcyjek. Idealnym rozwiązaniem, bynajmniej dla mnie, okazały się koktajlewarzywne.pl Koktajl wypijam zamiast śniadania (od 3 tygodni) i udało mi się zrzucić 2,5kg Nie głodze się, nie chodze wściekla grając innym na nerwach. Dla mnie super.
                                  • Zofia   IP
                                    • Zofia   IP
                                      • Zofia   IP
                                        • tuitam   IP
                                          może warto sprawdzić wczasy odchudzające na mazurach - aktywnie, zdrowo i na tle pięknej przyrody. Niedaleko Ostródy jest fajny ośrodek
                                          • Kasia   IP
                                            Ja na odchudzanie zaś polecam glukomannan. Sama skorzystałam i mi pomógł. Tutaj ciekawy artykuł na jednym portalu. antyportal.org/glukomannan-odchudza/
                                            • Kasia   IP
                                              Ja schudłam 25 kg w ciągu roku, bez jakichkolwiek wspomagaczy i bez efektów jojo:)
                                              • klaaroa   IP
                                                ja odkąd stosuje tabletki slimcea nie mam juz ochoty na podjadanie czy nie zdrowe jedzenie. Blokują mi łaknienie i się odchudzam
                                                • karina   IP
                                                  skuteczne odchudzanie trzeba zacząć od zmiany diety, a to wcale nie musi być trudne, dietetyczne dania są smaczne! a do tego tanie. Tu też piszą: blogimpel.pl/tanie-dietetyczne-podukty/
                                                  • milena   IP
                                                    Warto jeszcze zainwestować w swoją sylwetkę i kupić preparat figurena slim który świetnie wspomaga odchudzanie, udało mi się w ten sposób w pierwszym miesiącu schudnąć 8 kg. Myślę że dla osób które mają urlop w sierpniu mogą jeszcze sporo schudnąć i bez problemu pokazać się na plaży w bikini.
                                                    • Violka   IP
                                                      Z jednej strony tak, a z drugiej ja tez nie ufałam tym wszystkim kapsułkom niby odchudzajacym, ale biorąc od jakiegoś czasu tabsy zawierajace piperine mam wrazenie, ze to spalanie jest lepsze. Możliwe, ze to placebo, bo dopiero od kilku tygodni łykam, ale efekty są już widoczne. Także z tymi lekami to tak nie do końca, że to nic nie działa
                                                      • AnnaLie   IP
                                                        Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

Najczęściej komentowane