/ Forum Politycy oceniają Dudę w ONZ. "Nie musimy się wstydzić"
37    

Politycy oceniają Dudę w ONZ. "Nie musimy się wstydzić"

Dodano 37
Jak podaje TVN 24, minister rolnictwa Marek Sawicki odniósł się do uścisku dłoni między Władimirem Putinem a prezydentem Andrzejem Dudą. - Widać wyraźnie, że Andrzej Duda okazał się politykiem o wiele bardziej otwartym od byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego - stwierdził.
 37
  • Jonash   IP
    Najwyrażniej Dudek Niezłomny witając się czule z Putinem Grożnym zapomniał o testamencie Lecha Smoleńskiego.
    Kontrastuje to ze stanowiskiem Holandii, pragnącej umiędzynarodowić zestrzelenie cywilnego samolotu nad Ukrainą_!
    • głupi Jasiu   IP
      MAM PREZYDENTA mojego kraju!!!!......................Nareszcie i" oni" to wiedzą....;)
      • Kazio   IP
        Dobrze, że obecny Prezydent pojechał do ONZ, poprzedni mógł wejść na stół przewodniczącego i to z bliznowatym uśmieszkiem
        • nieglupi Jasko   IP
          JUZ IM NIE ZAL ZE BUL NIE WYGRAL WYBOROW I NIE SKAKAL PO FOTELACH W PARLAMENCIE.
          • COGITO-ERGO-SUM   IP
            najbardziej krytycznym ws. wystąpienia prezydenta Dudy na forum ONZ jest ... prof. Kuźniar (były doradca Komorowskiego -- chwali się, że to on pisał przemówienia Komorowskiemu), i ja rozumiem dlaczego tak jest: to przecież prezydent Duda zabrał Kuźniarowi KORYTO WŁADZY, do którego się szykował na następne 5 lat ... A jak Kuźniar doradzał Komorowskiemu to wiemy -- np. dzisiaj wciąż chwali w TOK-FM (prezydenta/premiera) Miedwiediewa! No, to rozumiemy dlaczego mamy taki "sukces" polskiej/unijnej polityki wschodniej! Zawsze pamiętajmy, że gł. konstruktorem tej polityki był ... prof. Kuźniar!
            • John Doe   IP
              No to p.Prezydent powinien mieć się na baczności. Skoro go chwalą wrogowie z PO I PSL to znaczy, że coś knują . Nawet Misio Kamiński jest DUMNY z p.Prezydenta - a to już jest mocno podejrzane. Jutro pewnie TVN i media GŁÓWNEGO ŚCIEKU podadzą triumfalnie , że krawat to jednak nie był dobrany do garnituru.
              • worl thru   IP
                Treść została usunięta z powodu złamania regulaminu forum.
                • Wiktor   IP
                  Zauważcie Państwo jak się hejt PO zwinął. Nie dostali przekazu dnia bo Misiu z nerwów pisze ale po chwili kasuje od dwóch dni wszystko co spłodzi. Chyba pierwszy raz też nie wiedziałbym co mu doradzić:)
                  • straszydło   IP
                    Załatwił chociaż czarne skrzynki ? O  kupie złomu nie wspomnę >. Czy tylko "cześć " , "cześć" ?
                    • AWERS   IP
                      Nie wiem, czy akurat mi wypada, ... nie wiem, czy nie urażę swych przeciwników pro-pisowskich mając takie zdanie o wystąpieniu Pana Prezydenta, ... faktycznie też uważam ..."Nie musimy się wstydzić" ... nie skarżył się na Polskę nieprawą i niesprawiedliwą.
                      • dudapomoc   IP
                        a wszyscy juz sie bali, ze naskarzy na rzad, ze przyjmuje uchodzcow
                        • Skrzypek na dachu   IP
                          Brawo Panie Prezydencie Andrzej Duda brawo .Az przyjemnie sie slucha takie przemowienia.

Najczęściej komentowane