/ Forum Twitter komentuje expose premier Szydło. "Wygląda na to, że PiS odkopał już złoty pociąg", "To nie było złe expose"
9  

Twitter komentuje expose premier Szydło. "Wygląda na to, że PiS odkopał już złoty pociąg", "To nie było złe expose"

Dodano 9
Zakończyło się pierwsze wystąpienie w Sejmie Beaty Szydło jako premiera rządu. Zapowiedzi postulatów nowego rządu wywołały falę komentarzy na Twitterze. Opiniami na temat expose podzielili się również politycy i dziennikarze.
  • Powiśle   IP
    Niewątpliwie wystąpienie Kaczyńskiego miało większy sens niz Szydło co pokazało jak idiotycznym pomysłem jest wystawianie jej w roli premiera.Jednak obojętnie kto przedstawia zamierzenia, w zderzeniu z praktyką zawsze zostają one zepchnięte na bok. Expose jest tylko materiałem pokazującym jak dana osoba myśli w kwestii zarządzania państwem.Szydło mówiła całą godzinę o wydatkach a tylko 1,5 minuty o przychodach, ale nawet takie kuriozum mnie tylko częściowo zaskakuje bo w tym kraju nie tylko ona nie ma pomysłu. Jest tylko zastanawiające to, że takiego socjalizmu to jeszcze nie prezentował żaden z premierów w ostatnim ćwierćwieczu. Jeszcze nigdy i nigdzie wydatki socjalne nie były czynnikiem rozwojowym państwa tylko doprowadzały do jego regresu. Możemy tylko liczyć na to, że sytuacja ekonomiczna zewnątrz Polski będzie na tyle stabilna, że nie przeżyjemy zapaści bo sami reprezentujemy to tylko tyle co prezentowała Szydło - komunistyczną amatorszczyznę.

Najczęściej komentowane