/ Forum Kukiz: Nieprzyjmowanie uchodźców leży w interesie Polski
42    

Kukiz: Nieprzyjmowanie uchodźców leży w interesie Polski

Dodano 42
- Nieprzyjmowanie uchodźców na dzień dzisiejszy jest w interesie Polski - powiedział na antenie TVN24 Paweł Kukiz. Poseł argumentował, że obecnie Polska jest "zbyt słabym państwem". Jego zdaniem niewystarczajaco silne są służby i poziom bezpieczeństwa w naszym kraju.
 42
  • Polak,polski IP
    Brawo Kukiz większość nas społeczeństwa Polskiego myśli tak jak Ty i popieramy Cię
    • taktrzymać IP
      Oczywiście ma rację. Jest to polska racja stanu. Tego my obywatele oczekujemy od wszystkich polityków.
      • majko IP
        Nie lubię ludzi którzy są głusi i chociaż patrzą to nie widzą!!!! Dla mnie każdy kto powie NIE dla imigrantów, uzyska poparcie bez względu na to z jakiej partii jest, liczą się teraz te głosy sprzeciwu. Obudzcie się ludzie, nie widzicie co dzieje się na zachodzie ??? W niemczech francji hiszpani i włoszech ? Chcecie tego ??? Wolę żyć w Polsce taka jaka jest ale bez obcych, którzy nie szanują nas!!
        • franek IP
          Ta wypowiedzia Kukiz pokazuje,ze to nomalny obywatel i uczciwy czlowiek.Z innej strony jak sie dziwie jego zachowaniu w sprawie glosowania nad debata nowego rzady.Czyzby Kukizowi snil sie rzad przestepcow i kryminalistow,ktorego obywatele przegonili ze swojego zycia? A moze Kukiz chce rzadu lewakow i powrotu bandytow z SLD,,,? Niech sie decyduje....
          • Krokodyl IP
            Paweł - pełen szacunek za wypowiedź na temat o przyjęciu 7 tyś. emigrantów przez Polskę. Ale analizuj słowa Junkersa ;jak nazwa bombowca z II wojny światowej; że to jest pierwsza ilość którą niby premier zgodziła się na przekór POLSKI. Będą następne ilości tych nierobów i źle nastawionych do naszej Katolickiej OJCZYZNY.
            • koloka IP
              siemano pisowskie knury
              • Kinga IP
                Ogromne rozczarowanie postawą posła Kukiza i jego ekipą za głosowanie razem z PO przeciw nowemu rządowi.Kogo on tam zebrał i kim on jest nadal Schetynowcem.Pan Morawiecki powinien jako jedyny sprawiedliwy w tej grupie zagłosować za tym rządem,a nie umyć ręce.Zawiodłam się na was.Załuję mojego głosu.
                • janson IP
                  kuki? strzelił sobie w kolano, ja wiedziałem że jak to zrobią kukiz15 to się pożegnają ze swoimi marzeniami o zmianie konstytucji, a i wyborcy przejrzą na oczy!
                  • zdecydowany IP
                    Po dzisiejszym głosowaniu uważam Kukiza za debila. PiS musi swoje grać bez oglądania się na tego gagatka.
                    • wojciech IP
                      Nie mozna przyjmowac na slepo uchodzcow.Sluzby bezpieczenstwa powinny zbadac kazdego kandydata czy jest uchodzca a nie terrorysta albo emigrantem zarobkowym. Jesli sluzby tego nie moga zrobic tousza sie zorganizowac I dopiro po tym wpuszczac emigrantow do Polski. Kto tego nie rozumie to zachowuje sie jak kon doroszkarski z klapkami po obu stronach glowy.Takie osoby powinny pojac ze taniec pod muzyczke MEerkel dawno sie skonczyl czyli pan Kukiz ma racje
                      • Obywatel IP
                        Panie Kukiz, dobrze Pan mówisz, ale wrócę jeszcze do dzisiejszego głosowania nad wotum zaufania dla rządu... Tak trudno było Panu choćby wstrzymać się od głosu, tak jak uczynił to pan Morawiecki? Takie trudne to było dla Pana??? Chce Pan uczestniczyć razem z PIS w zmianie Konstytucji, a głosuje Pan jawnie przeciwko rządowi?
                        • Maryla IP
                          Kukiz , głosowałam na ciebie i już żałuję.
                          • weronika IP
                            No to wyszło szydło ale z Kukiza , z niego taki patriota jak z koziej dupy trąbka , to schetynowiec i platfus w skórce prawie że narodowca. Głosował przeciwko nowemu rządowi....takich zmian chce ,że za chwilę zobaczymy go w objęciach Grzegorz zniszczę cię Schetyny > Niestety ten rząd musi być twardy i iść jak czołg nie liczyć na zdrajców z ruchu kukiza. Od dziś Kukiz jesteś dla mnie zerem!!!!!!!!!!!! Winnicki zresztą też.
                            • weronika IP
                              O matko!!! odezwała się krnica mądrości. Ty to Kukiz lepiej milcz jak do nas mówisz kłamco . Kukizy to koło ratunkowe platfusów. Schetynowic i tyle!!!!!!!!!!!!
                              • Burek IP
                                Mieszkam w Świnoujściu, 5 km. dalej w Heringsdorfie są już "uchodźcy", młode, wypasione byki. Każdy z wypasionym smartfonem w garści. Widujemy ich często, bo przychodzą sobie do nas promenadą transgraniczną. Nie są tu mile widziani. Nie doszło jeszcze do bójek, ale to kwestia czasu. Niemiaszki też ich nie kochają, Przed dwoma dniami, 36km. od nas spłonął dom przygotowywany przez niemiecką gminę dla "uchodźców". Miały w nim zamieszkać 4 rodziny z Syrii. Ponoć chrześcijanie, tylko dlaczego ich kobiety nosiły chusty i burki?.
                                • ekstrudowany IP
                                  Panie CE.S coś tam... A co o tych rzeczach (Unii i jej "zasadach" wie reszta sejmowego grona? Kukiz mówi po prostu prawdę. Nie wiem kim pan jesteś, ale ja jestem ubogim człowiekiem i nie chcę, żeby w moich slamsach mieszkali islamiści. Mamy dość problemów z rodzimymi chuliganami i nie chcemy jeszcze muzułmańskich gangów w sąsiedztwie.
                                  • patriota IP
                                    Paweł,służby w naszym kraju działają tylko teoretycznie,trzeba wszystko budować od podstaw.
                                    • Wiktor IP
                                      Obejrzałem od deski do deski powtórkę kropki na stokrotce i powiem tak: Jeden z ciekawszych odcinków w historii programu. Kukiz tym razem rozjechał Panią Monikę i to chłodnymi, spokojnymi wypowiedziami, wykorzystując pewnie pasywność Pani Redaktor która myślała że Kukiz znowu się skompromituje. A człowiek ten bardzo szybko dojrzewa jako polityk. Kto oglądał to wie o czym piszę , jestem pełen uznania Pani Pawle szczególnie za definicję lewactwa którą Pan spokojnie do wiadomości tego kwiatka i widzów przekazał.
                                      • CE.S22 IP
                                        Panie Kukiz, muzyk był z pana dobry, ale co pan wiesz o integracji europejskiej i zasadach podejmowania decyzji w UE. Przez takich ludzi jak pan Polska znowu stanie się dla zachodu mentalnym zadupiem, a chwile później skończy się kasa. PL bez Unii nie znaczy nic.
                                        Jako polityk jest Pan tanim populistą bez kompetencji, wiedzy i rozeznania.

Najczęściej komentowane