/ Forum Kidawa-Błońska: Mam nadzieję, że sprawę TK uda się rozwiązać w Polsce
59  

Kidawa-Błońska: Mam nadzieję, że sprawę TK uda się rozwiązać w Polsce

Dodano 59
– Ciągle mam nadzieję, że sprawę Trybunału Konstytucyjnego rozwiążemy w Polsce – powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska w programie „Dziś wieczorem”.
  • Fakty3   IP
    Należy jak najszbciej przeprowadzić rewizję bandyckich wyroków i przekrętów, popełnionych przez przestępczą organizację Państwową zwana "Wymiarem Sprawiedliwości" w Sądach zwanych "Gospodarcze" i sprawa dopiero będzie rozwiązana. Przedewszystkim należy te Sady Gospodarcze powołane do okradania tych co pobrali pożyczki i po zniszczeniu Firmy pozostawały pożyczki i zadłużenie narastające do spłaty oraz ogromne koszty na ekspertyzy prowadzone dla dalszego okradania i niszczenia prowadzącego działalność gospodarczą. Jężeli choć trzy takie wyroki zostaną unieważnione i Sędziowie przestępcy zostaną zmuszeni do naprwienia strat i szkód jakie spowodowali, to Sedzia Rzepliński i Sędzia Gersdorf ze swoimi ekipami muszą się sami zrzeknąć swoich stanowisk za przymykanie oczu na te przestępstwa i muszą być postawieni pod Sąd Ludowy, do osądzenia za te przestępstwa i niszczenie gospodarki przedsiębiorców a co za tym idzie, dalsze wyniszczanie Państwa Polskiego. Na to mamy umotywowane Akta i Dokumęty potrzeba tylko chęci do przeprowadzenia rewizji tych przekrętów. Taka rewizja powinna trwać najwyżej 2 dni i można ocenić będzie prę lat prowadzenia krętactwa aby wykończyć podsądnego i zarabiać latami na nim z kumplami ekspertami. Właśnie te procesy prowadzone przez lata były spowodowane mataczeniem sprawy i wykańczniem całkowitym podsądnego. Dlatego każdy wie i posiada dokumenty, które przyczyniły się do przekręcenia wyroku. Bandzior z Sadu Gospodarczego, wydając taki wyrok patrzył prosto człowiekowi w oczy i z usmiechem myśla no i co mi zrobisz, poparło to moich trzech kolegów z Sądu Okręgowego i po co ci to było głupku się jeszcze odwoływać. W Aferach Prawa jest cała lista tych od praworządności co przekręcali wyroki i maja majatki za to i powinni tymi majątkami nieprawnie zdobytymi, zwracać koszty a nie społeczństwo, bo oni by nadal jeszcze, zarabiali na tym. Ci co bronią tych Sędziów, Konstytucji i Prawa opracowanych po 1989 r. właśnie takich przestęców bronia.

Najczęściej komentowane