/ Forum Wielodzietni na fali. Co myślą rodzice o programie „500 plus”?
40  

Wielodzietni na fali. Co myślą rodzice o programie „500 plus”?

Dodano 40
Program „500 plus” to jeden ze sztandarowych projektów nowej ekipy. „Wprost” sprawdził, co o prorodzinnych pomysłach rządu myślą najbardziej zainteresowani, czyli rodzice kilkorga dzieci.
  • Attykus   IP
    Denerwują Mnie pojękiwania opozycji że to 500zł na dziecko zarżnie gospodarkę. Jeśli za kilkadziesiąt lat nasz naród będzie się składał z ludzi starych na których trzeba będzie przeznaczać ogromne kwoty (które słusznie sobie wypracowali) i będą wybierać partie które im to zapewnią a nieliczni młodzi będą stąd uciekać to żadna gospodarka tego nie wytrzyma. My wszyscy staniemy się nędzarzami bo to ile wart będzie majątek który zgromadzimy w przyszłości zależeć będzie od tego ile ktoś będzie w stanie za niego dać. Bezsensownie to wydajemy unijne dotacje na które się zresztą bezmyślnie zapożyczamy. Polacy opracowali tzn. "niebieski laser" ale czy w Polsce powstał choć jeden producent czytników Blu-ray (nie mam na myśli zagranicznych montowni). Polacy opracowali technologie produkcji grafenu ale czy państwo pomyślało o polskiej korporacji która mogła by go produkować na cały świat. Za to słyszałem o koniach przetrzymywanych w nagannych warunkach dla dotacji unijnych lub wysokim dotacją do hodowli strusich jaj albo aktywizacji zawodowej typu kurs fryzjerstwa. Jeśli źle wydajemy nasze pieniądze to na pewno nie inwestując w dzieci choć niektórzy przekonują że zwykli ludzie to patologia i na pewno wydadzą te pieniądze na alkohol.

Najczęściej komentowane